Wybierz swoje ulubione ciacho PlusLigi!!!

Jako że już w ten weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka spotkań rundy zasadniczej w PlusLidze, nadchodzi czas podsumowań. Nie twierdzimy, że tabele, wyniki, statystyki nas nie fascynują, ale prawdziwe ciachowe podsumowanie z krwi i kości, tudzież z mąki i lukru odpowiadać musi na jedno zasadnicze pytanie: które z siatkarskich ciach jest tym jedynym, najprzystojniejszym i najwspanialszym? Do udzielenia odpowiedzi zapraszamy poniżej.

 

 

1. Łukasz Kadziewicz, Trefl Gdańsk

 

 

Od wielu lat, przez wiele klubów i fryzur, wydawać by się mogło bezkonkurencyjny na polskim podwórku. Czy aby na pewno?

 

2. Mariusz Wlazły, PGE Skra Bełchatów

 

 

Przyznajemy, że nie wszystkie z nas należą do fanklubu urody tego siatkarza, co nie zmienia faktu, że takich fanklubów i jego członkiń jest co nie miara, dlatego Mariusza w tym miejscu zwyczajnie pominąć nie mogłyśmy.

 

3. Michał Bąkiewicz, PGE Skra Bełchatów

 

 

 

Jeden z naszych dwóch ulubionych siatkarskich Miśków, drugiego również chętnie byśmy tu wstawiły, ale niestety poczekać będziemy musiały na okazję pod tytułem "ciacho na emigracji".  Póki co Misiek Bąkiewicz sam musi stanąć w szranki z konkurentami, ale coś nam mówi, że bez szans nie jest.

 

4. Zbigniew Bartman, Domex Tytan AZS Częstochowa

 

 

Tak na dobrą sprawę, niemal cały skład częstochowskiej drużyny mógłby z powodzeniem rywalizować w tej sondzie. Niestety, miejsca na tyle nie ma, toteż wybrałyśmy ciacho chyba najjaśniejsze, Zbyszka Bartmana.

 

5. Fabian Drzyzga, Domex Tytan AZS Częstochowa

 

 

 

Nie mogłyśmy jednak zostawić Was tylko z jedną częstochowską opcją, toteż o wasze głosy ubiegać będzie się również nadzieja naszego rozegrania ze zobowiązującym nazwiskiem i pięknymi bujnymi włosami.

 

6. Miguel Falasca, PGE Skra Bełchatów

 

 

Niewątpliwą zaletą wysokiej jakości polskiej ligi jest to, że oglądać możemy w akcji gwiazdy nie tylko polskiej, ale też światowej siatkówki. Które przy okazji, tak jak Hiszpan Falasca, wielkimi ciachami są.

 

7. Mikko Oivanen, Asseco Resovia  Rzeszów

 

 

Jakiekolwiek zestawienie ciach bez przedstawicieli Skandynawii, wydaję nam się być jakby niepełnym. I choć wysokie notowania ma u nas także Janne Heikkinen, a w szczególności jego klata, to do heroicznego boju z polskimi ciachami rzucamy Mikko właśnie. I mocno trzymamy za niego kciuki.

 

8. Bruno Zanuto, Trefl Gdańsk

 

 

Oj nie pograł sobie Brazylijczyk zbyt wiele w tej rundzie zasadniczej, ale jak nie za zasługi, to za twarz uznanie Ciach mu się należy.

 

9. Igor Yudin, Jastrzębski Węgiel

 

 

Fryzura kiepska, rysy twarzy dalekie od klasycznych, ciało niezłe ale bez fajerwerków, a jednak. Igor Yudin ma w sobie jakiś nieodgadniony urok, bez dwóch zdań.

 

10. Kuba Radomski, AZS Politechnika Warszawska

 

 

Siatkarz z ambicjami przywódczymi i słodką, choć niektórzy nazwą ją pewnie Emo, grzywką. Kwintesencja młodzieńczego uroku.

 

ruby blue