Leo Messi oficjalnie sparowany

Geniusz futbolu z Argentyny nareszcie pokazał światu swoją miłość, Antonellę. I trzeba przyznać, że dziewczyna jest naprawdę śliczna.

 

 

Jak do tej pory, ewentualny związki miłosne Lionela Messiego pozostawały jedynie w sferze domysłów. Dość ugruntowanych, bo potwierdzonych przez samego piłkarza (ten przyznał, że ma dziewczynę nawet w jednym z programów telewizyjnych, w których uczestniczył), ale zawsze domysłów.

 

Najwyraźniej jednak, tożsamości ukochanej Leo dłużej w sekrecie utrzymywać nie można było (a może po prostu się nie chciało, bo, choć drżymy mówiąc to, sprawa zrobiła się zbyt poważna). Tym samym. Leo i jego wybranka jak gdyby nigdy nic pokazali się w zeszłym tygodniu na ulicach Barcelony, spacerując beztrosko w objęciach i nic sobie nie robiąc z masowo na ten widok popełniających samobójstwa zdesperowanych fanek.

 

Antonella, bo tak ma podobno na imię piękność u boku gwiazdora FC Barcelony, ma na imię Antonella, 22 lata, pochodzi z rodzinnego miasta Messiego w Argentynie, Rosario i jest studentką dietetyki. Co również zauważyły Ciacha, Antośka stanowi absolutne przeciwieństwo stereotypowej WAG - gdzie buciki od najlepszych projektantów (piękne, bo piękne) na 35-centymetrowych obcasach? Gdzie kilogram makijażu na twarzy i dwa razy tyle lakieru w wyfryzowanych włosach? Mamy tu za to do czynienia z naturalną lekkością (bytu), a przede wszystkim - z radością, jaka wyraźnie bije od tej świeżo odkrytej pary.

 

Leosiowi przy tej okazji życzymy wszystkiego najlepszego - może niekoniecznie z Antonellą, ale chyba lepiej z nią niż na przykład z Danielle Lloyd. Gorzej jednak niż z którąś z nas.

 

olalla