10 najlepiej wyglądających w garniturze ciach

Nie od dziś wiadomo, że garnitur mężczyźnie wdzięku dodaje. Sportowcy w nie odziani to zjawisko w przyrodzie występujące raczej rzadko, ale paradoksalnie to nawet lepiej, bo dzięki temu możemy docenić bardziej ich szyk i urodę gdy wyskoczą z umorusanych błotem/potem/czymkolwiek innym uniformów (jakkolwiek i w takim wydaniu kochamy na nich patrzeć). Dlatego też na dziś przygotowałyśmy dla Was mały przegląd tych sportowców, którzy w garniturze prezentują się wyjątkowo dobrze. Smacznego.

 

 

Do twarzy im w garniturze Ciacha zdecydowały, którzy sportowcy najlepiej wyglądają w garniturze. Trzecie miejsce zajął łyżwiarz Stephane Lambiel. Drugie - skoczek Bjoern Einar Romoeren. A w naszym rankingu bez dwóch zdań zwycięża David Beckham. Nie od dziś wiadomo, że garnitur mężczyźnie wdzięku dodaje. Sportowcy w nie odziani to zjawisko w przyrodzie występujące raczej rzadko, ale paradoksalnie to nawet lepiej, bo dzięki temu możemy docenić bardziej ich szyk i urodę, gdy wyskoczą z umorusanych błotem/potem/czymkolwiek innym uniformów (jakkolwiek i w takim wydaniu kochamy na nich patrzeć). Dlatego też na dziś przygotowałyśmy dla Was mały przegląd tych sportowców, którzy w garniturze prezentują się wyjątkowo dobrze. Oto pierwsza trójka: 3. Stephane Lambiel - w gruncie rzeczy, kiedy jakikolwiek łyżwiarz figurowy założy na siebie cokolwiek, co nie jest jego strojem przeznaczonym do harców na lodzie, odnotowuje zmianę w wyglądzie na plus. Co nie zmienia faktu, że szwajcarski mistrz łyżew w garniturze prezentuje się tak, że brakuje nam odpowiedniego przymiotnika na opisanie tego stanu rzeczy. Zaryzykujemy ze słowem ''wybornie'' wciąż mając jednak przeczucie, że to za mało. 2. Bjoern Einar Romoeren - czy jest coś bardziej seksownego niż widok ciacha o aparycji łobuziaka, ze zmierzwioną czupryną w garniturze? To było pytanie retoryczne, ale tak na wszelki wypadek: nie, nie ma. 1. David Beckham - David Beckham w garniturze to po prostu kwintesencja męskości - bez dwóch zdań, wątpliwości i pardonu wygrywa nasze zestawienie.

10.  Pep Guardiola

 

 

 

Trenerskie ciacho prezentuję się wybornie w absolutnie wszystkim co na siebie włoży, ale garnitur dodaje mu tego extra czegoś, czego właśnie w dzisiejszym zestawieniu szukamy.

 

9. Bastian Schweinsteiger

 

 

Bo garnitur może zrobić łabędzia z brzydkiego kaczątka, królewicza z żaby  i ciacho z sucharka.

 

8. Cristiano Ronaldo

 

 

 

Nie, nie macie omanów wzrokowych, być może mamy je my, ale naprawdę uważamy, że Cris w wersji eleganckiej prezentuje się całkiem nieźle. Gdyby tylko pozbył się żelastwa z uszu i żeliwa z włosów, byłoby już prawie dobrze. A jeśli przypomnimy sobie dobrze-wiecie-które-spodenki, wręcz świetnie.

 

7. Rafa Nadal

 

 

Być może, status ciachowatości Hiszpana nie jest do końca jednoznaczny, ale gdy tylko Rafa wskakuje w eleganckie wdzianko i nikt nie robi mu zdjęć w trakcie intensywnego ruchu, wątpliwości znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej muszki różdżki.

 

6. Kimi Raikkonen

 

 

 

Mimo, że urocze skafanderki, w których najczęściej jest nam dane oglądać kierowców F1, uważamy za bardzo twarzowe i należą one  do jednych z naszych ulubionych sportowych uniformów, to lubimy popatrzeć na dzielnych formułowych chłopców w innych wydaniach. W plebiscycie garniturowym wśród nich, naszym zdaniem, zdecydowanie tryumfuje Kimi Raikkonen.

 

5. Roger Federer

 

 

 

Co prawda Roger nieco oszukuje, bo przecież dostojnie prezentuję się choćby i w szlafroku, ale dla niego również miejsce w naszym zestawieniu się znalazło.  Zresztą, nie oszukujmy się,  szlafrok Rogera z pewnością wygląda lepiej  niż strój galowy niejednego z ciach.

 

4. Cesc Fabregas

 

 

Tak na dobrą sprawę, coś co ma na sobie Cesc na zdjęciu powyżej garniturem raczej nie jest, no a na pewno nie w jego klasycznej formie. Jakieś tam znamiona elegancji w sobie ma, a piłkarz prezentuje się w nim zniewalająco, więc wybaczycie nam chyba tę drobną nieścisłość?

 

3. Stephane Lambiel

 

 

 

W gruncie rzeczy, kiedy jakikolwiek łyżwiarz figurowy założy na siebie cokolwiek co nie jest jego strojem przeznaczonym do harców na lodzie, odnotowuję zmianę w wyglądzie na plus. Co nie zmienia faktu, że szwajcarski mistrz łyżew w garniturze prezentuje się tak, że brakuje nam odpowiedniego przymiotnika na opisanie tego stanu rzeczy. Zaryzykujemy ze słowem ''wybornie'' wciąż mając jednak przeczucie, że to za mało.

 

2. Bjoern Einar Romoeren

 

 

 

Czy jest coś bardziej seksownego, niż widok ciacha o aparycji łobuziaka, ze zmierzwioną czupryną i raczej nonszalanckim na co dzień stroju, w garniturze? To było pytanie retoryczne, ale tak na wszelki wypadek: nie, nie ma.

 

1. David Beckham

 

 

David Beckham w garniturze to po prostu kwintesencja męskości -bez dwóch zdań, wątpliwości i pardonu wygrywa nasze zestawienie.

 

ruby blue