Ciacho dnia: kombinator norweski, Todd Lodwick

po ujrzeniu tego pana i Bode Millera zaczynamy podejrzewać, że Amerykanie pod względem aparycji sportami zimowymi stoją. Bo przecież nie futbolem amerykańskim.

 

 

W pitek w Libercu Lodwick zdobył podwójny tytuł mistrza świata w kombinacji norweskiej. Bez bicia przyznajemy, że do tej pory, mimo pewnych sukcesów Amerykanina w jego koronnej dyscyplinie, o owym jegomościu nie słyszałyśmy, a szkoda. Okazuje sie bowiem, że blondwłosy Todd to fajny chłopak o przesymaptycznym uśmiechu. I mimo grubego kombinezonu, podejrzewamy go jednak o równie sympatyczne ciałko.

 

Todd ma niecałe 33 lata i jest - jak przystało na ciacha  tym wieku - przykładnym mężem i ojcem. W swojej karierze stawał an podium Pucharu Świata aż 24 razy, ma też za sobą sportową emeryturę (2006) oraz powrót z tejże w zeszłym roku - dał się skusić wizji Igrzysk Olimpijskich 2010 z własnym udziałem i, jak pokazują teraźniejsze wyniki, jest to wcale niegłupi pomysł. 

 

  

 

A jak Wam podoba sie świeżo upieczony, acz dojrzały mistrz? I nie dajcie się zwieść innym zdjeciom znalezionym wna internecie - fotografie zrbione w momentach najwiekszej radości pokazują prawdziwe oblicze człowieka.

 

olalla