Powstaje nowa reklama Pepsi - uwaga, jest gorąco!

Tak to bywa z reklamami napojów gazowanych, tak to bywa z takim zagęszczeniem piłkarzy na metr kwadratowy. a do tego same Ciacha - Torres, Kaka, Lampard, Fabregas, Henry, Messi, długie włosy Messiego - czegóż tam tam nie ma?

 

 

Gorąca reklama Pepsi W najnowszej reklamie Pepsi występują same ciacha W najnowszej reklamie Pepsi występują same ciacha - Torres, Kaka, Lampard, Fabregas, Henry. W reklamie brakuje Beckhama, który zakończył współpracę z Pepsi Tak to bywa z reklamami napojów gazowanych, tak to bywa z takim zagęszczeniem piłkarzy na metr kwadratowy. A do tego same ciacha - Torres, Kaka, Lampard, Fabregas, Henry, Messi - kogo tam nie ma? Nie ma Davida Beckhama, który już jakiś czas temu zakończył współpracę z Pepsi. A szkoda, bo tego fantastycznego gracza, nieustraszonego kowboja, pięknego gladiatora, sprytnego piłkarzyka stołowego czy seksownego plażowicza, który jest rewelacyjny w każdej ze swoich ról, chętnie zobaczyłybyśmy jeszcze raz na srebrnym ekranie z charakterystyczną puszką w dłoni. Czujemy, że reklama Pepsi będzie prawdziwym hitem. Już wymieniamy teleodbiorniki na nowe, większe i lepszej jakości, by móc w pełni rozkoszować się popisami gwiazd futbolu.

A tak, nie ma Davida Beckhama, który z Pepsi współpracę już jakiś czas temu zakończył. A szkoda, bo tego fantastycznego gracza, nieustraszonego kowboja, pięknego gladiatora, sprytnego piłkarzyka stołowego czy seksownego plażowicza, w każdej ze swych miliona ról rewelacyjnego, chętnie jeszcze nieraz zobaczyłybyśmy na srebrnym ekranie z charakterystyczną puszką w dłoni. 

 

Poniższe wideo nie jest oczywiście wersją ostateczną, a jedynie zapowiedzią, jak czujemy, prawdziwego hitu. Już wymieniamy teleodbiorniki na nowe, większe i lepszej jakości, by móc w pełni rozkoszować się popisami gwiazd futbolu - także w owym filmiku.