Cheryl Cole będzie zdobywać górskie szczyty

I to nie byle jakie, bo najprawdziwsze afrykańskie Kilimandżaro ze skał i śniegu. Niektórym WAGs chyba naprawdę nudzi się w domu.

 

 

Całą wyprawę uwieczni oczywiście jedna z brytyjskich stacji telewizyjnych w ramach reality show, w którym oprócz żony Ashley Cole'a udział wezmą inni mniej lub bardziej znani celebryci i celebrytki z Wysp. Kto na przykład? Pamiętacie boysband nazywający się bodajże ''Boyzone''? No to właśnie, towarzyszem wyprawy Cheryl będzie między innymi ten występujący w nim blondyn, który robił później karierę solową i śpiewał o karuzelach. Nieważne, sam piłkarz niestety zostanie w domu. Przygotowania do wyprawy ponoć już się rozpoczęły, a twórcy przedsięwzięcia reklamują show jako jedyną okazję by podejrzeć gwiazdy w sportowych ciuchach, włosach w nieładzie i bez makijażu. W rzeczy samej, wstrząsające. A Cheryl i tak pewnie ma permanentny makijaż. Ze złośliwościami przesadnymi musimy się jednak wstrzymać, bo całość odbędzie się także z charytatywnym celem w tle, a mianowicie wyprawie ma towarzyszyć zbiórka pieniędzy dla fundacji walczącej w malarią w Afryce.

 

I nie są to wcale jedyne przedsięwzięcia jakie rezolutna pani Cole planuję na najbliższe tygodnie. Otóż jedno z wydawnictw zaoferowało jej podobno prawie pięć milionów funtów za napisanie serii nowelek o miłosnym rzecz jasna charakterze. Cóż, zważywszy na jej związkową sagę, inspiracji do pisania Cheryl raczej nie będzie brakować. Choć, swoją drogą, autobiografia byłaby pewnie ciekawsza.