10 najbardziej znienawidzonych piłkarzy Premiership

Zagadka: kto zdobył tytuł najbardziej znienawidzonego zawodnika w Premiership? Podpowiedź: a kto zdobywa hurtowo wszystkie tytuły?

 

 

Znienawidzeni piłkarze Kto zdobył tytuł najbardziej nielubianego zawodnika w Premiership? Cristiano Ronaldo został uznany przez kibiców Premier League za najbardziej nielubianego zawodnika grającego w tej lidze. Na portalu wheresthematch.com opublikowano wyniki sondażu przeprowadzonego wśród kibiców Premier League. Przepytano ponad dwa i pół tysiąca osób, prosząc ich o wymienienie najbardziej nielubianego zawodnika ligi angielskiej. Poproszono również o wyjaśnienie, dlaczego piłkarze budzą antypatię. Oczywiście głównym powodem były popełniane przez nich faule, ale tuż za tym uplasowała się arogancja, wskazana przez 28 proc. ankietowanych. Na trzecim miejscu znalazło się "nurkowanie", czyli umiejętność do perfekcji opanowana przez zwycięzcę, a na czwartym zachowanie poza boiskiem. Nie wspomniano nic o rozbijaniu drogich samochodów i uwodzeniu mężatek, ale i tak przygniatającą większością żelu głosów wygrał... Cristiano Ronaldo. Na drugim miejscu znalazł się El-Hadji Diouf z Sunderlandu, uzyskując 34 proc. głosów. Co ciekawe, nienawidzi go ponad jedna trzecia fanów drużyny, której barwy reprezentuje. Trzecie miejsce zajął Joey Barton z Newcastle, a czwarte - Ashley Cole, niegdyś gracz Arsenalu, obecnie Chelsea, przez fanów Kanonierów wciąż nazywany Cashley Cole. No cóż, Anglicy nie mieli większych problemów z odpowiedzią na powyższe pytanie. Cristiano musi pomyśleć o przedłużeniu swojej półki na trofea. A oto cała dziesiątka najbardziej znienawidzonych piłkarzy Premier League: 1. Cristiano Ronaldo, Manchester United 48 proc. 2. El-Hadji Diouf, Sunderland 34 proc. 3. Joey Barton, Newcastle United 29 proc. 4. Ashley Cole, Chelsea 24 proc. 5. Craig Bellamy, Manchester City 22 proc. 6. Didier Drogba, Chelsea 19 proc. 7. Gary Neville, Manchester United 17 proc. 8. Rio Ferdinand, Manchester United 12 proc. 9. Emmanuel Adebayor, Arsenal 12 proc. 10. Kevin Davies, Bolton Wanderers 11 proc.

Na portalu wheresthematch.com opublikowano wyniki sondażu przeprowadzonego wśród kibiców Premier League. Przepytano ponad dwa i pół tysiąca osób, prosząc ich o wymienienie najbardziej nielubianego zawodnika ligi angielskiej. Poproszono również o podanie przyczyn, dla których piłkarze budzą antypatię. Oczywiście głównym powodem były popełniane przez nich faule, ale tuż za tym uplasowała się arogancja, wskazana przez 28% ankietowanych. Hmmm... arogancja powiadacie? Na trzecim miejscu znalazło się "nurkowanie", czyli umiejętność do perfekcji opanowana prze zwycięzcę, a na czwartym - zachowanie poza boiskiem. Nie wspomniano nic o rozbijaniu drogich samochodów i uwodzeniu mężatek, ale i tak przygniatającą większością żelu głosów wygrał... dokładnie tak, Cristiano Ronaldo.

 

Na drugim miejscu znalazł się El-Hadji Diouf z Sunderlandu uzyskując 34% głosów. Co ciekawe - nienawidzi go ponad jedna trzecia fanów drużyny, której barwy reprezentuje.

 

Trzecie miejsce zajął Joey Barton z Newcastle, a czwarte - Ashley Cole - niegdyś gracz Arsenalu, obecnie Chelsea, przez fanów Kanonierów wciąż nazywany Cashley Cole.

 

No cóż, Anglicy nie mieli większych problemów z odpowiedzią na to pytanie, a Cristiano musi pomyśleć o przedłużeniu swojej półki na trofea. My możemy go co najwyżej pocieszyć: Ronaldo, wiemy, że niektórzy wtykają ci szpilki! To nie ludzie, to wilki! Chociaż swoją drogą nie zaszkodziłoby przestudiować w encyklopedii hasło "arogancja" pod kątem "czy ja to mam?".

 

A oto cała dziesiątka najbardziej znienawidzonych piłkarzy Premier League:

 

 

 

 

1. Cristiano Ronaldo, Manchester United 48%
2. El-Hadji Diouf, Sunderland 34%
3. Joey Barton, Newcastle United 29%
4. Ashley Cole, Chelsea 24%
5. Craig Bellamy, Manchester City 22%
6. Didier Drogba, Chelsea 19%
7. Gary Neville, Manchester United 17%
8. Rio Ferdinand, Manchester United 12%
9. Emmanuel Adebayor, Arsenal 12%
10. Kevin Davies, Bolton Wanderers 11%

 

A my tylko przypominamy, że już kiedyś podobny plebiscyt urządziłyśmy, uwzględniając wówczas jednak wszystkich ludzi związanych z futbolem. Na Ciachach wygrali wtedy działacze PZPN ogółem, a CR7  znalazł się na dopiero trzecim miejscu.

 

rybka