Kalendarz z piłkarzami ręcznymi!

Jeszcze nie ochłonęłyśmy całkowicie po przeżyciach związanych z wydaniem kalendarza koszykarzy Energa Czarni Słupsk, a już kolejna drużyna, tym razem szczypiornistów z Kielc, postanowiła sprawić kobietom (i nie tylko, jak przypuszczamy) przyjemność i sfotografowała się w pełnej okazałości. Na każdy miesiąc w innej aranżacji.

 

 

Kalendarz można nabyć niestety chyba tylko w siedzibie Vive Kielce, czyli w...Kielcach (to była trudna zagadka), ale u nas możecie bezkarnie popatrzeć na wszystkie zdjęcia. Jak dobrze, że my jesteśmy (najważniejsze to być skromnym).

 

Na zdjęciach, wśród fotografii wielu naprawdę rasowych przystojniaków, przebranych za mechaników, górników i innych seksownych przedstawicieli zawodów pojawiających się często w kobiecych fantazjach,  odnajdziemy, między innymi, trenera reprezentacji (i kieleckiego klubu właśnie), Bogdana Wentę, a także kilku polskich reprezentantów:  Daniela Żółtaka, Mateusza Jachlewskiego i innych.

 

My jesteśmy zachwycone, a z bardzo wiarygodnych źródeł, czyli od osób, które ten kalendarz już widziały, dowiedziałyśmy się, że w wersji drukowanej fotografie są czarno - białe.  Nie to, żebyśmy tych seksownych mężczyzn: rosłych, postawnych i świetnie zbudowanych - nie ceniły w kolorze.

 

Jest to bez wątpienia jedna z takich rzeczy, które zaliczymy do ciachowych doskonałości roku. 

 

olalla