Ciacho Dnia: Ivano Balić

Mistrzostwa Świata "szczypiorów" w pełni, nasi, ku ogólnonarodowej rozpaczy, przegrywają z Macedonią, a Ciacha, jak zwykle, nie ustają na tropie największych przystojniaków. Na chorwackich parkietach wypatrzyłyśmy wczoraj reprezentanta gospodarzy, Ivano Balicia.

 

 

Nie jest to w żadnym wypadku "szczypior" w pozasportowym tego słowa znaczeniu. Ivano jest bowiem zawodnikiem znanym, cenionym i naprawdę świetnym w swojej dyscyplinie.  W 2003 roku został mistrzem świata, w 2004 roku wraz ze swoja drużyną zdobył olimpijskie złoto, a ponadto aż dwukrotnie - w 2003 i 2006 roku -  został wybrany najlepszym piłkarzem ręcznym na świecie.

 

Ivano ma 29 lat, 189 centymetrów wzrostu (i cóż z tego, że trochę mało jak na szczypiornistę) i waży 91 kilogramów.  Nam szczególnie podoba się fryzura Balicia - nieraz już zresztą dowodziłyśmy naszego umiłowania względem długowłosych panów. Szczególnie, jeśli jednocześnie owi panowie aż kapią męskością i  seksapilem brutala...

 

A oto Balić w wersji krótkowłosej - też byśmy z przysłowiowego łóżka nie wyrzuciły.

 

 

 

A co Wy sądzicie na temat Ivano? Czy ten Chorwat, skądinąd śmiertelnie niebezpieczny potencjalny rywal Polaków w dalszych fazach turnieju, zasługuje na dzisiejsze, jakże zaszczytne wyróżnienie?

 

ivanka