David Silva wraca i strzela

Oraz bierze udział w kampanii promującej uroki wyspy Gran Canaria.

 

 

Silva wraca i strzela ...oraz promuje uroki wyspy Gran Canaria. David Silva po kontuzji wrócił do gry dopiero w sobotę i od razu udało mu się strzelić pięknego gola, po którym hiszpańska prasa wpadła w euforię. David Silva po kontuzji wrócił do gry dopiero w sobotę i od razu udało mu się strzelić pięknego gola, po którym hiszpańska prasa wpadła w euforię i obwieściła przywrócenie wielkiej magii w zespole. Brakowało nam małego ciałem, a wielkiego duchem Cuco, dobrze, że z jego nogą wszystko już jest w najlepszym porządku i jak najbardziej na miejscu. David swoją twarzą i ciałem zachęca również do przyjeżdżania w odwiedziny na wyspę Gran Canaria, z której pochodzi. Bez większego trudu, nas przekonał w stu procentach, a Was? Inna sprawa, że znakomita większość z naszego grona pragnie w tym momencie powyrywać wszystkie włosy z głowy filmowej blond towarzyszki Silvy. Ale i tak wszystko (prócz blondyny) ma nieodparty urok.

Silva po kontuzji wrócił do gry dopiero w sobotę i od razu udało mu się strzelić pięknego gola, po którym hiszpańska prasa wpadła w euforię i obwieściła przywrócenie wielkiej magii w zespole. brakowało nam małego ciałem, a wielkiego duchem Cuco, dobrze, że z jego nogą wszystko już jest w najlepszym porządku i jak najbardziej na miejscu.

 

Z okazji triumfalnego come-backu proponujemy wideo, w którym David swoją twarzą i ciałem zachęca do przyjeżdżania w odwiedziny na wyspę Gran Canaria, z której pochodzi. Bez większego trudu, nas przekonał w stu procentach, a Was?

 

 

 

 

Inna sprawa, że znakomita większość z naszego grona pragnie w tym momencie powyrywać wszystkie włosy z głowy filmowej blond towarzyszki Silvy. Ale i tak wszystko (prócz blondyny) ma nieodparty urok.

 

olalla