Marat Safin najseksowniejszym tenisistą roku!

Nic a nic nie zaskoczyła nas ta wiadomość. Przeciwnie. Skoro Marat od lat zostaje wybierany najbardziej gorącym tenisistą w całym Tourze, nie było powodu, żeby w 2008 roku miało stać się inaczej. Rosjanin dominuje nieprzerwanie od czterech lat i mamy nadziej, że tę passę będzie dalej kontynuował.

 

 

Safin najseksowniejszy! Nic a nic nie zaskoczyła nas ta wiadomość. Marat Safin został wybrany najseksowniejszym tenisistą zeszłego roku. Nic a nic nie zaskoczyła nas ta wiadomość. Przeciwnie. Skoro Marat od lat zostaje wybierany najbardziej gorącym tenisistą w całym Tourze, nie było powodu, żeby w 2008 roku miało stać się inaczej. Rosjanin dominuje nieprzerwanie od czterech lat i mamy nadzieję, że tę passę będzie kontynuował. Głosowanie przeprowadził znany portal o tematyce tenisowej TennisReporters.net, który ochrzcił Rosjanina tytułem "Lady Killer" (czyli w wolnym tłumaczeniu na język polski: "łamacz kobiecych serc"). W kategorii tenisistek, tak dla formalności dodamy, zwyciężyła "Serbska Syrena" - Ana Ivanović. Na Safina swój głos oddało ponad 31 procent osób biorących udział w całej zabawie. Drugi na liście była Rafael Nadal (20,4 proc.), który wyprzedził Amerykanina Andy'ego Roddicka (12 proc.). W innych ciekawszych kategoriach, interesujących Ciacha z wiadomych powodów, wygrywali Juan Martin Del Porto Aregentyny (odkrycie roku) oraz Andy Murray - tenisista, który zrobił największe postępy w ciągu całego sezonu. Mecz roku to zdecydowanie finał Wimbledonu pomiędzy Rogerem Federerem a Rafą Nadalem. Na wspomnienie tego pojedynku jeszcze dziś, choć za oknem mróz, przechodzą nas dreszcze. A może Wy, drogie Czytelniczki, dokonałybyście innych wyborów? Chętnie dowiemy się, jakie jest Wasze zdanie na ten temat i dlaczego też uważacie, że wybór Marata to jedyny słuszny wybór.

Głosowanie przeprowadził znany portal o tematyce tenisowej TennisReporters.net, który ochrzcił Rosjanina tytułem "Lady Killer" (czyli w wolnym tłumaczeniu na język polski: "łamacz kobiecych serc"). W kategorii tenisistek, tak dla formalności dodamy, zwyciężyła "Serbska Syrena" - Ana Ivanović. Na Safina swój głos oddało ponad 31 % osób, biorących udział w całej zabawie. Drugi na liście była Rafael Nadal (20,4 %), który wyprzedził Amerykanina Andy Roddicka (12 %).

 

W innych ciekawszych kategoriach, interesujących Ciacha z wiadomych powodów, wygrywali Juan Martin Del Porto Aregentyny (odkrycie roku) oraz Andy Murray - tenisista, który zrobił największe postępy w ciągu całego sezonu. Mecz roku to zdecydowanie finał Wimbledonu pomiędzy Rogerem Federerem a Rafą Nadalem. Na wspomnienie tego pojedynku jeszcze dziś, choć za oknem mróz, przechodzą nas dreszcze.

 

Inne kategorie z omówieniem wyników znajdziecie tutaj. A może Wy, drogie Czytelniczki, dokonałybyście innych wyborów? Chętnie dowiemy się, jakie jest Wasze zdanie na ten temat i dlaczego też uważacie, że wybór Marata to jedyny słuszny wybór.

 

 

 

 

hannah