Sport.pl

Co to był za mecz: drużyna Ikera vs drużyna Nadala!

Wczoraj odbył się długo oczekiwany (przez nas i nie tylko) charytatywny mecz piłki nożnej, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz chorujących na malarię dzieci. Na boisku, jako kapitanowie drużyn, naprzeciw siebie stanęli Rafael Nadal i Iker Casillas, a w stworzonych przez tych panów zespołach zagrali,między innym,Samuel Eto'o, Fernando Alonso, David Ferrer i wielu innych.

 

 

Spotkanie, rzecz jasna, pozbawione było raczej ducha świątecznej rywalizacji, którego tym razem zastąpił chyba dickensowski duch świąt Bożego Narodzenia. Wynik nie miał żadnego znaczenia, z dziennikarskiego obowiązku odnotujemy tylko, że przegrała, niestety, ekipa Rafy Nadala, w składzie kapitan oraz: Carlos Moya, Jorge Lorenzo, Raul Gonzalez, Almudena Cid, Carlos Sastre, Marcos Senna, Novak Djoković, Sergio Garcia, Carlos Sainz, Sete Gibernau i Samuel Eto'o. Zespół "Wygraliśmy, ale przecież nie o to chodzi, z tym że my mamy w składzie Ikera" stworzyli: Casillas, David Ferrer, Carmen Jorda, Feliciano Lopez, Juan Carlos Ferrero, Santi Cazorla, Sergio Ramos, Alberto Contador, Dani Sordo, Alvaro Bautista, Kanoute i Fernando Alonso. Jaka szkoda, że nas tam nie było.

 

 


 

 

 

Mecz futbolu nie był jednak jedyną atrakcją całej imprezy. Uczestnicy rozegrali także jednosetowy pojedynek tenisowy, a wybrańcy wzięli też udział w wyścigach gokartów. Królowała wspaniała, pełna szczerej sympatii atmosfera, a śmiechom i żartom nie było końca.

 

Czy Wy też czujecie ten świąteczny klimat w powietrzu?

Więcej o: