Kosztowne kilogramy piłkarzy Polonii Bytom

Niestety, zawodnicy Polonii raczej nie poświętują w tym roku - za każdy kilogram nadwagi będą musieli zapłacić trzysta złotych kary.

 

 

Jesień niewątpliwie była pracowitym okresem dla piłkarzy naszej ukochanej Ekstraklasy. Wreszcie jednak nadeszła długo oczekiwana przerwa zimowa, a wraz z nią upragniony urlop. Cóż zatem nasi ulubieńcy robić będą w czasie wolnym? Najprzyjemniej byłoby leżeć do góry brzuchem i opychać się słodkościami, tudzież innymi bożonarodzeniowymi wypiekami. Niestety, piłkarze Polonii o takim wypoczynku mogą zapomnieć. Zamiast tego sztab szkoleniowy opracował dla nich "szczegółowy harmonogram indywidualnych zajęć" do wyrobienia w czasie urlopu. W praktyce oznacza to zestaw ćwiczeń nad poszczególnymi mięśniami pozwalających na nadrobienie zaległości w każdej części ciała. Brzmi pięknie i oczyma wyobraźni widzimy już idealnie wyrzeźbione sylwetki piłkarzy, wymieniające się po meczu koszulkami. Niemniej nie zazdrościmy zawodnikom Polonii, którzy zamiast - wzorem Ciach - leżeć w czasie Świąt przed telewizorem i zajadać makowce, wolne chwile spędzać będą na siłowni. I niestety, na pobłażliwość sztabu szkoleniowego raczej nie mają co liczyć. Już teraz bowiem szkoleniowcy zapowiedzieli surowe kary dla niepokornych - trzysta złotych za każdy kilogram nadwagi.

 

Oczywiście, jednak w pełni solidaryzujemy się z piłkarzami, bądź co bądź lepiej niż ktokolwiek inny rozumiejąc, jak kosztowny jest każdy kilogram tłuszczyku.

 

bint