O tym, że ciacha to ludzie renesansu słów kilka

Odkrywałyśmy już przed Wami talenty ciach w dziedzinach aktorskich, wokalnych i i lingwistycznych. Teraz czas na zdolności plastyczne.

 

 

Słoneczko Fabregasa Dzięki akcji Willow Foundation mogliśmy ocenić zdolności plastyczne sportowców. Willow Foundation poprosiła m.in. sportowców o stworzenie rysunków na aukcję internetową, z której dochód przeznaczono na pomoc osobom śmiertelnie chorym. Willow Foundation poprosiła znane osobistości, w tym i sportowców, o stworzenie rysunków, które później wystawiła na aukcję internetową, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc osobom śmiertelnie chorym. Tematem przewodnim prac miało być pokazanie swojej osobowości, alter ego, zainteresowań tudzież swobodna artystyczna wizja. Za kredki chwyciło między innymi kilku znanych sportowców, w tym tenisista. Cesc Fabregas. I to właśnie praca Fabregasa to zdecydowanie nasz ulubiony rysunek. Słoneczko Cesca po prostu nas rozczuliło.

O tym jak oni malują dowiedzieć się możemy za sprawą akcji zorganizowanej przez Willow Foundation, która poprosiła znane osobistości, w tym i sportowców, o stworzenie rysunków, które później wystawiła na aukcję internetową, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc osobom śmiertelnie chorym. Tematem przewodnim prac miało być pokazanie swojej osobowości, alter ego, zainteresowań tudzież swobodna artystyczna wizja. Za kredki chwyciło między innymi kilka znanych piłkarzy i tenisista. Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam rezultaty tych artystycznych zrywów:

 

1) Theo Walcott

 

 


 

 

Czyżby nastoletni piłkarz postrzegał siebie jako smoka?

 

2) Nicolas Anelka

 

 


 

 

Być może mało oryginalne podejście, ale wykonanie jak najbardziej nam się podoba.

 

3) Cesc Fabregas

 

 


 

 

Zdecydowanie nasz ulubiony rysunek. Słoneczko Cesca po prostu nas rozczula.

 

4) Andy Murray

 

 


 

 

Mimo że rysunek szkockiego tenisisty wygląda tak, jakby Andy skrobnął go na kolanie w przerwie meczu, a przedmiot znajdujący się pośrodku przypomina raczej mikrofon niż rakietę tenisową, to i tak coś urzekającego w sobie ma, czyż nie?

 

5) Paul Robinson

 

 


 

 

Pan na obrazku nawet przypomina oryginał, więc jest dobrze.

 

6) David Seaman

 

 


 

 

Wizja artystyczna byłej gwiazdy brytyjskiej bramki jest dla nas najbardziej niezrozumiała. Naprawdę nie wiemy dlaczego David postanowił narysować plemnik.

 

7) Michael Ballack

 

 


 

 

Gwiazdor londyńskiej Chelsea raczej się nie natrudził, choć kolorowania było dużo i zielonej kredki sporo zużyto toteż doceniamy.

 

8) Frank Lampard

 

 


 

 

Brak kreatywności to widocznie cecha wspólna graczy Chelsea. Nie bądźmy jednak małostkowe, walory estetyczne nie są akurat w całym przedsięwzięciu najważniejsze. A Wy, Drogie Czytelniczki, którym malowidłem ozdobiłybyście swoje ściany?

 

ruby blue