Sport.pl

10 powodów dla których powinnaś kibicować... Interowi Mediolan

Inter Mediolan od kilku dobrych lat nieprzerywanie dominuje w Serii A. Mistrzostwo Włoch Nazzurri zdobyli już trzy razy z rzędu, a i teraz są na dobrej drodze, by dołączyć do nich kolejne. Gdyby to od nas zależało, już dziś obdarowałybyśmy ich wszelkimi możliwymi tytułami i pucharami, a dzisiejsze 10 powodów jeszcze bardziej nas do tego przekonuje.

 

 

Kibicuj Interowi Mediolan Poniżej podajemy kilka powodów Inter Mediolan w minioną sobotę wygrał tzw. derby Włoch z Juventusem Turyn, a i obecnie jest liderem klasyfikacji Serii A. Nic tylko pogratulować. Inter Mediolan od kilku dobrych lat nieprzerywanie dominuje w Serii A. Mistrzostwo Włoch Nazzurri zdobyli już trzy razy z rzędu, a i teraz są na dobrej drodze, by dołączyć do nich kolejne. Gdyby to od nas zależało, już dziś obdarowałybyśmy ich wszelkimi możliwymi tytułami i pucharami. 1. Zlatan Ibrahimović - niezwyciężony snajper Interu i posiadacz bardzo, ale to bardzo apetycznego ciała oraz zniewalającego uśmiechu. A jeśli bardziej przekonują Was (w co nie wierzymy) piłkarskie umiejętności, przyjrzyjcie się tylko jego fenomenalnym strzałom zza pola karnego, które prawie zawsze kończą się bramką. 2. Obecność w klubie Julio Cruza i Adriano, czyli naczelnych ''Niegrzecznych Ciach'' włoskiej ligi. Choć nie raz ganiłyśmy ich za nieodpowiednia zachowanie, przyznajemy się bez bicia, że zawsze miałyśmy słabość do niegrzecznych chłopców, a w szczególności do tak urodziwych niegrzecznych chłopców. 3. Ricardo Quaresma - bo choć na murawę wybiega nadzwyczaj rzadko (od początku tego sezonu zaledwie 5 razy) to i tak sama jego obecność w Interze jest wystarczającym powodem, by kibicować Nazzurrim. Gdy spojrzymy w czekoladowe oczy Portugalczyka, to jego boiskowa frekwencja i wkład z zwycięstwa drużyny, naprawdę przestaje mieć znaczenie. 4. Inter w minioną sobotę wygrał tzw. derby Włoch z Juventusem Turyn, a i obecnie jest liderem klasyfikacji Serii A. Nic tylko pogratulować. 5. Bo (o dziwo!) piłkarze Interu naprawdę dobrze śpiewają. Posłuchajcie tylko piosenki ''Pazza Inter Amala'' w wykonaniu Nazzurrich. Ciacha śpiewające po włosku naprawdę podbijają nasze serca. A poza tym, doceniamy ducha drużyny.

1. Zlatan Ibrahimović - niezwyciężony snajper Interu i posiadacz bardzo, ale to bardzo apetycznego ciała oraz zniewalającego uśmiechu. A jeśli bardziej przekonują Was (w co nie wierzymy) piłkarskie umiejętności, przyjrzyjcie się tylko jego fenomenalnym strzałom zza pola karnego, które prawie zawsze kończą się bramką.

 

2. Obecność w klubie Julio Cruza i Adriano, czyli naczelnych ''Niegrzecznych Ciach'' włoskiej ligi. Choć nie raz ganiłyśmy ich za nieodpowiednia zachowanie, przyznajemy się bez bicia, że zawsze miałyśmy słabość do niegrzecznych chłopców, a w szczególności do tak urodziwych niegrzecznych chłopców.

 

3. Ricardo Quaresma - bo choć na murawę wybiega nadzwyczaj rzadko (od początku tego sezonu zaledwie 5 razy) to i tak sama jego obecność w Interze jest wystarczającym powodem, by kibicować Nazzurrim. Gdy spojrzymy w czekoladowe oczy Portugalczyka, to jego boiskowa frekwencja i wkład z zwycięstwa drużyny, naprawdę przestaje mieć znaczenie.

 

4. Inter w minioną sobotę wygrał tzw. derby Włoch z Juventusem Turyn, a i obecnie jest liderem klasyfikacji Serii A. Nic tylko pogratulować.

 

5. Bo (o dziwo!) piłkarze Interu naprawdę dobrze śpiewają. Posłuchajcie tylko piosenki ''Pazza Inter Amala'' w wykonaniu Nazzurrich. Ciacha śpiewające po włosku naprawdę podbijają nasze serca. A poza tym, doceniamy ducha drużyny.

 

 
6. Nie tak dawno, jak tydzień temu, ochrzciłyśmy Pepa Guardiolę ''najprzystojniejszym trenerem wszech czasów''. Jak więc wielkimi ignorantkami byśmy były, gdybyśmy nie przyznały tego tytułu również Jose Mourinho. ''The Special One'' to po prostu facet z klasą, na dodatek seksowny i odnoszący sukcesy na trenerskiej ławce, zarówno w Chelsea jak i Interze. A jego osobowość jest naprawdę intrygująca.

 

 

7. Nazzurri jako jedyny klub nigdy nie zaliczyli spadku z Serii A, a zachowanie tak wysokiego poziomu przez 98 długich lat się chwali.

 

8. W całej swojej historii aż szesnaście razy triumfowali jak Mistrzowie Włoch. Prawie mdlejmy z zachwytu.

 

9. Mediolan to włoska stolica mody. Armani, Prada, Dolce & Gabbana, Gucci, Versace to tylko nieliczne miejsca, które czekają na Was w mediolańskiej dzielnicy mody, przy okazji meczu cudnych Nazzurrich.

 

10. Bo ''Football Club Internazionale Milano'' brzmi ładnie i już!

 

Teraz już chyba żadna z Was, nie ma wątpliwości, że Inter wygra w niedzielę z Napoli 10:0.

 

marina

Więcej o: