10 najlepszych bramkarskich strojów

Przegląd piłkarskiej mody boiskowej zamykamy dziś zestawieniem najlepszych strojów bramkarzy. W ubiegłym tygodniu zza linii bramkowej straszyły nas cuda, dziwy i niewidy ubraniowe, dziś udowodniamy, że z kombinacji kolorki, wzorki, kołnierzyki można stworzyć całkiem ładne i przyjemne dla oka stroje. Zobaczcie i oceńcie same.

 

 

Piłkarska moda Przegląd piłkarskiej mody boiskowej zamykamy zestawieniem strojów bramkarzy Ciachowy konkurs na najładniejszy bramkarski trykot wygrywa FC Barcelona, zaraz za nią plasują się West Ham United i... Guillermo Ochoa 10. AS Roma. Jaskrawe kolory na koszulkach to rozwiązanie dobre, o ile są one skontrastowane z kolorami ciemnymi. Tak jak na koszulce bramkarza rzymskiego klubu 9. Reprezentacja Szkocji. Trochę retro w wydaniu piłkarskim? Czemu nie. Ładny odcień żółtego, prosty krój, dopełniający całość czarny kołnierzyk i ściągacze u rękawów 8. Arsenal Londyn. Gustowny czarno-granatowy pasiak sprawia, że gustownie wygląda nawet wątpliwej urody i gustowności Jens Lehman 7. Real Madryd. Co tu dużo mówić, strój jest po prostu ładny, jak na Królewskich zresztą przystało 6. Manchester City. Stonowana zieleń stanowiąca idealne tło dla godła klubu plus o ton ciemniejsze spodenki. Kompozycja jak najbardziej udana 5. Guillermo Ochoa. Pamiętacie jeszcze Jorge Camposa? Na pewno pamiętacie, bo takich rzeczy się zwyczajne nie zapomina. Okazuję się, że nie jest to jedyny bramkarz z Meksyku, który odnalazł w sobie pasję do projektowania. Z tą różnicą, że grającemu w Club America Guillermo Ochoa wychodzi to zdecydowanie lepiej. Są wzorki i kolory, ale całość sprawia wrażenie przemyślanej i harmonijnej, dołożyć do tego dopasowany krój i całość absolutnie zyskuje aprobatę Ciach 4. Pseudo-dekolcik karo i ciemne bordo, w którym Buffonowi bardzo do twarzy - jesteśmy na tak 3. Guillermo Ochoa. A to druga, odważniejsza propozycja meksykańskiego bramkarza ze wzorem mocno inspirowanym kulturą Azteków. Wzbudzać może skrajne emocje, na pewno nie pozostawia obojętnym. My doceniamy pomysłowość i innowacyjność bramkarza, a poza tym, koszulka nam się zwyczajnie podoba 2. West Ham United. Rękawki w ciemniejszym odcieniu niż reszta- rewelacja 1. FC Barcelona. Dopasowany krój, żółty napis na piersi idealnie kontrastujący z czernią stroju i świetnie wpisujący się w całość biały poprzeczny paseczek. Nic tylko cmoknąć z uznaniem i westchnąć z zachwytu

10. AS Roma

 

 

 


Jaskrawe, bijące po oczach kolory na koszulkach bramkarskich, to rozwiązanie dobre, o ile są one skontrastowane z kolorami ciemnymi. Tak jak na koszulce bramkarza rzymskiego klubu.

 

9. Reprezentacja Szkocji

 

 

 

Trochę retro w wydaniu piłkarskim? Czemu nie. Ładny odcień żółtego, prosty krój, dopełniający całość czarny kołnierzyk i ściągacze u rękawów. A gdyby ktoś miał wątpliwości, nie jest to wcale wdzianko archiwalne, a propozycja producenta strojów szkockiej kadry na sezon 2008/2009.

 

8. Arsenal Londyn

 

 

Gustowny czarno-granatowy pasiak sprawia, że gustownie wygląda nawet wątpliwej urody i gustowności Jens Lehman.

 


7. Real Madryt

 

 

 

Co tu dużo mówić, strój jest po prostu ładny, jak na Królewskich zresztą przystało.

 

6. Manchester City

 

 

 

Zielono nam i przyjemnie gdy patrzymy na tę koszulkę. Stonowana zieleń stanowiąca idealne tło dla godła klubu plus o ton ciemniejsze spodenki. Kompozycja jak najbardziej udana.

 

5. Guillermo Ochoa

 

 


Pamiętacie  jeszcze Jorge Camposa? Na pewno pamiętacie, bo takich rzeczy się zwyczajne nie zapomina. Okazuję się, że nie jest to jedyny bramkarz z Meksyku, który odnalazł w sobie pasję do projektowania. Z tą różnicą, że grającemu w Club America Guillermo Ochoa wychodzi to zdecydowanie lepiej. Są wzorki i kolory, ale całość sprawia wrażenie przemyślanej i harmonijnej, dołożyć do tego dopasowany krój i całość absolutnie zyskuje aprobatę Ciach.

 

4. Reprezentacja Włoch

 

 


Dalszy ciąg wokół-szyjnych wariancji na temat stroju Buffona, tym razem w wersji, która absolutnie nam się podoba. Pseudo-dekolcik karo i ciemne bordo, w którym Włochowi bardzo do twarzy - jesteśmy na tak.

 

3. Guillermo  Ochoa

 

 

 


A to druga, odważniejsza propozycja meksykańskiego bramkarza ze wzorem mocno inspirowanym kulturą Azteków. Wzbudzać może skrajne emocje, na pewno nie pozostawia obojętnym. My doceniamy pomysłowość i innowacyjność bramkarza, a poza tym, koszulka nam się zwyczajnie podoba.

 

2. West Ham United

 Kolejna zielona propozycja, która absolutnie przypada nam do gustu. Rękawki w ciemniejszym odcieniu niż reszta- rewelacja.

 

1. FC Barcelona

 

 

 
Najnowsza propozycja producenta strojów graczy z Camp Nou jest po prostu boska. Dopasowany krój, żółty napis na piersi idealnie kontrastujący z czernią stroju i świetnie wpisujący się w całość biały poprzeczny paseczek. Nic tylko cmoknąć z uznaniem i westchnąć z zachwytu.

 

 ruby blue