Sport.pl

Mali i wielcy sportowcy - rozwiązanie plebiscytów

Znamy już Waszych ulubieńców pochodzących z dwóch różnych biegunów wzrostu! A są nimi : David Villa i Łukasz Kadziewicz. Gratulujemy!

 

 

W przypadku kieszonkowych przystojniaków przeprowadziłyśmy sondę, w której zdecydowaną przewagę zdobył David Villa. Tym samym otrzymał on oficjalnie pierwsze miejsce w kategorii: "Kochane, choć maleńkie", uzyskując 27% Waszych głosów i to mimo oficjalnych protestów co po niektórych, którzy mówili, że : jak ten ranking wygra Villa to znaczy, ze chyba ktos tu oszalal lub ten kto na Villę głosuję to chyba na głowę upadł.

 

Oddanym i zawsze obecnym fankom Cristiano "Haribo" Ronaldo oraz Fernando "Boski Jesteś" Torresa dziękujemy za udział w ankiecie - niestety, aż 184 centymetry wzrostu pierwszego i 185 drugiego z góry naszych pieszczoszków dyskwalifikowały. Z radością przyjęłyśmy także kandydatury Marcina Możdżonka, Łukasza Kadziewicza, Raula i Artura Boruca, które jednak nie zostały poparte ani odpowiednią argumentacją, ani wystarczającą liczbą głosów, abyśmy mogły je uznać za poważne. 

 

Przepraszamy po niewczasie za nieumieszczenie w ankiecie takich słodziaków jak Diego Capel, Nacho Novo, Andriej Arszawin, Xavi, Bojan Krkić, Michael Owen, Andres Iniesta i Simao Sambrosa, Jarek Hempel, dla wszystkich jednak po prostu nie mogło starczyć miejsca. 

 

Sfrustrowanych Czytelników płci męskiej, wyrażających zgorszenie z powodu naszego czułego pochylenia się nad tyciprzystojniakami (175 to mało? Może nie dużo, ale bardzo przeciętnie dla faceta...wielu ma tyle wzrostu. A wy ***** pewnie żadna wyższa od nich...), pocieszamy, że małe jest piękne, frustrować się nie trzeba, nasz gest nie był wyrazem litość, a najwyższego uwielbienia. 

 

A tak wygląda nasz top dziesiątka niskich przystojniaków:

1. David Villa (27%)

2. Fernando Alonso (11%) - tylko o 3, słownie: TRZY, głosy pokonał następnego na liście ...

3. Davida Silvę (11%)

4. Ktoś inny (9%) - Wasze propozycje już wymieniłyśmy

5. Fabio Cannavaro (8%) - który tylko o 3, słownie: TRZY, głosy pokonał następnego na liście ...

6. Kimiego Raikkonena (8%)

7. Jakub Błaszczykowski (6%)

8. Phillip Lahm (4%) - o dwa, słownie: DWA, głosy pokonał następnego na liście...

9. Leszka Blanika, ciachowego faworyta, o którym ktoś napisał, ze z twarzy przypomina Michała Bąkiewicza

10. Lewis Hamilton (3%)

 

Z dryblasami w sporcie było nam już o niebo łatwiej, bo gdzieś w całym zamieszaniu zapodziała się sonda. niemniej, z liczby i treści Waszych komentarzy bezbłędnie(?) wywnioskowałyśmy dominującą pozycję Łukasza Kadziewicza oraz innych polskich siatkarzy - Michała Winiarskiego, Mariusza Wlazłego i innych. Wysoko też oceniałyście walory fizyczne szczypiornistów, w szczególności zaś braci Lijewskich. 

 

Zwróciłyście nam również uwagę na jedno bardzo ważne uchybienie - w tekście o najwyższych gigantach sportu zabrakło wzmianki o 193-centymetrowym Maracie Safinie. Ten akurat błąd naprawiamy natychmiastowo. Zawsze i wszędzie.

 

 

 

 Dzięki za udział w ankietach i zapraszamy do kolejnych!

 

olalla

 

 

Więcej o: