Ciachowe Rankingi : najlepsze stroje klubowe

Mówi się, że ładnemu we wszystkim ładnie. Ciacha jednak stwierdzają : ładnemu w ładnym stroju jeszcze ładniej. (a bez to już w ogóle, ale to inna historia). Dzisiaj przedstawimy Wam kolejny mini-ranking. Jako znawczynie i koneserki mody, za jakie się bezsprzecznie uważamy, wybrałyśmy najładniejsze naszym zdaniem stroje klubowe, w których na co dzień mają zwyczaj występować nasze Ciacha. Nie wszystkie dodają im urody, ale te poniższe na pewno. Zresztą zobaczcie i oceńcie same.

 

 

Najładniejsze trykoty Ciachowy ranking Ciachowy ranking na najładniejsze stroje klubowe wygrywają trykoty chłopaków z Manchesteru City. Błękitny kolor z pewnością dodaje im uroku Wybrałyśmy najładniejsze naszym zdaniem stroje klubowe, w których na co dzień mają zwyczaj występować nasze Ciacha: 1. Błękitno-białe należące do The Citizens (Manchester City). Mimo, że jesteśmy przeciwne polityce prowadzonej przez klub z Manchesteru (tak, ten od szejków) uważamy, że chłopakom w błękitach naprawdę do twarzy. Ten kolor z pewnością dodaje im uroku. 2. AC Milan, czyli bordowo-czarne pasy prosto z Mediolanu. Według nas, piłkarze w strojach Milanu prezentują się nieziemsko i niezwykle męsko. A poza tym paski wyszczuplają, co działa na korzyść Ronaldinho i zawodnika-gościa na San Siro, Ronaldo. 3. Wyjątkowo oryginalne i zasługujące na pochwałę stroje US Palermo. Koloru, a jakżeby inaczej, różowego. Według nas ten kolor nie ujmuje im męskości, a wręcz przeciwnie. Gracze Palermo wyglądają uroczo i seksownie. 4. Real Madryt, a konkretniej ich królewskie szaty. W bieli piłkarze wyglądają szlachetnie, no i porywająco. 5. Złota drużyna - Zenit St.Petersburg. Nie są to co prawda ich barwy klubowe, ale zakładają je po wielkich wygranych, jak na przykład zdobycie Pucharu UEFA czy Superpucharu Europy. Nas ten kolor wyjątkowo przyciąga. Ale co się dziwić, chyba każda kobieta tak ma - szlachetne metale sprawiają, że nasze oczy błyszczą z pożądania. No, to trochę się rozmarzyłyśmy. Bo wysportowane męskie ciała w znakomitych strojach to jest to. Naprawdę kochamy dobrze ubranych mężczyzn.

1. Błękitno-białe należące do The Citizens (Manchester City). Mimo, że jesteśmy przeciwne polityce prowadzonej przez klub z Manchesteru (tak, ten od szejków) uważamy, że chłopakom w błękitach naprawdę do twarzy. Ten kolor z pewnością dodaje im uroku. Odcień jest fantastyczny, doskonale podkreśla wszystkie ich atuty. Nie sądzicie, że w tych strojach gracze Manchesteru City wyglądają uroczo niewinnie ? W każdym razie wystarczająco, by rozczulić łatwo ulegające męskiej urodzie serca Ciach.

 

 

2. AC Milan, czyli bordowo-czarne pasy prosto z Mediolanu. To wyjątkowo trafne zestawienie kolorów, zasługujące na poklask samych Ciach. Same nie zrobiłybyśmy tego lepiej. A to chyba największa nasza pochwała . Ale co się dziwić, w końcu klub mieści się we włoskiej stolicy mody, a to do czegoś zobowiązuje. Według nas, piłkarze w strojach Milanu prezentują się nieziemsko i niezwykle męsko. A poza tym paski wyszczuplają, co działa na korzyść Ronaldinho i zawodnika-gościa na San Siro, Ronaldo. Dobry wybór chłopaki. 

 

 

3. Wyjątkowo oryginalne i zasługujące na pochwałę stroje US Palermo. Koloru, a jakżeby inaczej, różowego. Barwa ta od dawna przypisywana płci pięknej znalazła się nawet w tak męskim sporcie, jak futbol. My jesteśmy jak najbardziej zadowolone. W każdym razie według nas ten kolor nie ujmuje im męskości, a wręcz przeciwnie. Gracze Palermo wyglądają uroczo i seksownie, nie sądzicie?

 

 

4.Real Madryt, a konkretniej ich królewskie szaty. My w naszym rankingu umieściłyśmy je raczej ze względu na to, że nie zakłócają nam, w podziwianiu urody piłkarzy krzykliwością kolorów i różnorodnością wzorów, a my to doceniamy. W bieli piłkarze wyglądają szlachetnie, no i porywająco. Czy słyszałyście poza tym, że najmodniejszym kolorem tej jesieni jest śnieżna biel ? Przynajmniej pod względem obowiązujących trendów w tym sezonie Galaktyczni będą na topie. 

 

 

5. Złota drużyna - Zenit St.Petersburg. Nie są to co prawda ich barwy klubowe, ale zakładają je po wielkich wygranych, jak na przykład zdobycie Pucharu UEFA czy Superpucharu Europy. Nas ten kolor wyjątkowo przyciąga. Ale co się dziwić, chyba każda kobieta tak ma - szlachetne metale sprawiają, że nasze oczy błyszczą z pożądania. Odcień mrożonego złota, który prezentują na koszulkach Rosjanie wprawia nas w zachwyt i aż zachęca do wizyty w centrum handlowym. A dla ich przepięknych twarzy stanowi wprost idealne tło.

 

 

No, to trochę się rozmarzyłyśmy. Bo wysportowane męskie ciała w znakomitych strojach to jest to. Naprawdę kochamy dobrze ubranych mężczyzn. Wkrótce zresztą najlepiej ubranych mężczyzn w konkurencji indywidualnej również poddamy pod Waszą ocenę. Wypatrujcie nowego rankingu niedługo na Ciachach. A jeśli macie inne propozycje na najlepsze barwy klubowe, to chętnie się z nimi zapoznamy.

 

I pamiętajcie o jednym:  choćby najpiękniejsze i najbardziej wyszukane stroje, nie zastąpią nam takich bezcennych widoków, jak na przykład ten :

 

 

Marina