10 powodów dla których powinnaś kibicować...Realowi Madryt

Real Madryt,  czyli "Galaktyczni" lub "Królewscy" - jak kto woli. Od lat w swoje szeregi klub ściąga największe gwiazdy światowego futbolu. Ciacha też bez zastanowienia same by się tam udały, ale zapewne z innych powodów. Piłkarze tego klubu, byli i obecni, to najlepsi z najlepszych. Jeśli nie jesteś przekonana, pomyśl o Zizou, Figo, Owenie, Ronaldo, Beckhamie...Ci, co prawda, to już przeszłość, ale dzisiaj Królewscy też nie mają się czego, a raczej kogo wstydzić. Fabio Cannavaro, Iker Casillas, Ruud van Nistelrooy, Guti, Sergio Ramos, no i Raul, żywa legenda klubu Galaktycznych. Zna go chyba każdy, podobnie jak sam klub. Real Madryt jest najprawdopodobniej najpopularniejszym klubem w Europie, o ile nie na świecie. My już ich kochamy. Dlaczego?

 

 

Dlaczego kochamy Real M. Przedstawiamy 10 powodów naszej miłości do "Królewskich" Dlaczego Ciacha kochają Real Madryt? Choćby dlatego, że to były (niestety były) klub Davida Beckhama Dlaczego kochamy Real Madryt? Poniżej przedstawiamy 10 powodów tej miłości. 1.Sergio Ramos, Ruud van Nistelrooy, Rafael van der Vaart, Fabio Cannavaro, Iker Casillas, Fernando Gago, Javier Saviola, Javi Garcia, Marcelo, Jordi Codina. To powinno Wam w zupełności wystarczyć, ale dla formalności dopiszemy pozostałe 9 punktów. 2. Sergio Ramos na wakacjach. Niezapomniane widoki. 3. Naga sesja we włoskim "Cosmpolitan" z Fabio C. w roli głównej. Mniam. 4. Galaktyczni mają mentalność zwycięzców. I nie bez powodu.9 wygranych w Lidze Mistrzów, a w ostatnim czasie dwa kolejne w lidze mówią same za siebie. A Ciacha kochają zwycięzców. I Wy na pewno też. 5. Hiszpański futbol taktyczny zawsze nam się podobał, a tym bardziej w wykonaniu tak przystojnych i zdolnych piłkarzy. 6. Według FIFA, był to najlepszy klub XX wieku. 7. Polski akcent w tym klubie, a konkretniej Jerzy Dudek. Nigdy nie byłyśmy specjalnymi fankami urody tego bramkarza, ale obecność rodaka w Realu Madryt (mimo, że na ławce rezerwowych) napawa Ciacha niezwykłą dumą. 8. To były (niestety były) klub Davida Beckhama. A do tego Pana zawsze miałyśmy sentyment i słabość. 9. Zawsze chciałyśmy należeć do rodziny królewskiej, a kibicując Realowi mamy jedyną taką okazję. 10. Bo włodarze klubu poszli po rozum do głowy i zrezygnowali (jak na razie) z zakupu C.Rona, po słynnej już transferowej telenoweli. I to się chwali. Nadmiar żelu z Madrycie to nie jest to, co Ciacha lubią najbardziej.

1.Sergio Ramos, Ruud van Nistelrooy, Rafael van der Vaart, Fabio Cannavaro, Iker Casillas, Fernando Gago, Javier Saviola, Javi Garcia, Marcelo, Jordi Codina. To powinno Wam w zupełności wystarczyć, ale dla formalności dopiszemy pozostałe 9 punktów.

 

2. Sergio Ramos na wakacjach. Niezapomniane widoki. Dla przypomnienia zapraszamy tutaj.

 

3. Naga sesja we włoskim Cosmpolitan z Fabio C. w roli głównej. Mniam.

 

4. Galaktyczni mają mentalność zwycięzców. I nie bez powodu. 9 wygranych w Lidze Mistrzów, a w ostatnim czasie dwa kolejne w lidze mówią same za siebie. A Ciacha kochają zwycięzców. I Wy na pewno też.

 

5. 5. Hiszpański futbol taktyczny zawsze nam się podobał, a tym bardziej w wykonaniu tak przystojnych i zdolnych piłkarzy. 

 

6. Według FIFA, był to najlepszy klub XX wieku. 

 

7. Polski akcent w tym klubie, a konkretniej Jerzy Dudek. Nigdy nie byłyśmy specjalnymi fankami urody tego bramkarza, ale obecność rodaka w Realu Madryt (mimo że na ławce rezerwowych) napawa Ciacha niezwykłą dumą.

 

8. To były (niestety były) klub Davida Beckhama. A do tego Pana zawsze miałyśmy sentyment i słabość. 

 

9. Zawsze chciałyśmy należeć do rodziny królewskiej, a kibicując Realowi mamy jedyną taką okazję.

 

10. Bo włodarze klubu poszli po rozum do głowy i władze zrezygnowali (jak na razie) z zakupu C.Rona, po słynnej już transferowej telenoweli. I to się chwali. Nadmiar żelu z Madrycie to nie jest to, co Ciacha lubią najbardziej.

 

Zresztą, spójrzcie na to:

 

 

 

 

I na to:

 

 

Marina