Marat i Nastya: love story trwa dalej

Jest coraz gorzej. Najpierw jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja, że nasze ulubione ciacho, Marat Safin ma dziewczynę a zaraz potem na własne oczy mogłyśmy się przekonać, jak ich związek kwitnie i że cła historia nie jest wyssana z palca. Baz żadnych ceregieli Marat i jego wybranka, Nastya Osipova całuje się na oczach całego świata, mając pełną świadomością tego, że każdy może ich w tych czułych uściskach zobaczyć.

 

 

Jeżeli macie ochotę, zajrzyjcie tutaj. My dłużej katować się widokiem blond Rosjanki nie będziemy.

 

Teraz mamy już tylko jedną nadzieję. Wierzymy głęboko, że po raz kolejny sprawdzą się słowa Marata, który w zeszłym roku w wywiadzie dla magazynu ?Marie Claire? w swoim stylu powiedział: - Jeśli długo spotykasz się z jakąś blondynką, ze zrozumiałych względów masz ochotę na zmiany i później wybierasz brunetkę. Ale tak naprawdę dziewczyna, z którą się umawiam, musi być interesująca. W jej towarzystwie nie mogę się nudzić.

 

A zatem, po pierwsze Osipova jest blondynką, więc pora by coś zmienić. A po drugie, cóż, liczymy na to, że im więcej Safin będzie spędzał z nią czasu, tym szybciej uzna, że do siebie nie pasują.