Ciacho dnia: Florent Malouda

Tego pana przedstawiać Wam nie trzeba. Wielokrotny reprezentant Francji, słynny gracz klubu Chelsea oraz niezrównany maruda. A do tego, obok swojej jaśniejszej wersji, Freddiego Ljungberga, posiadacz najwspanialszych męskich kości policzkowych na kuli ziemskiej. Dziś może w nienajlepszej formie i niespecjalnie zauważalny, ale za to na Youtube filmów z udziałem francuskiego pomocnika, trafiłyśmy na poniższe cudeńko.

 

 

Zachwycający Malouda Malouda posiada najwspanialsze męskie kości policzkowe na kuli ziemskiej! Florent Malouda, słynny gracz klubu Chelsea, to posiadacz najwspanialszych męskich kości policzkowych na kuli ziemskiej. Jego uśmiech jest w stanie stopić lód. Tego pana przedstawiać Wam nie trzeba. Wielokrotny reprezentant Francji, słynny gracz klubu Chelsea oraz niezrównany maruda. A do tego, obok swojej jaśniejszej wersji, Freddiego Ljungberga, posiadacz najwspanialszych męskich kości policzkowych na kuli ziemskiej. Dziś może w nienajlepszej formie i niespecjalnie zauważalny, ale za to jaki śliczny. Niesamowicie silnie działa na nas silny francuski akcent piłkarza. I ten będący w stanie roztopić góry lodowe uśmiech... I jak tu się nie zakochać? 28-letni Florent, który wbrew pozornie kieszonkowym rozmiarom mierzy "aż" 181 cm, urzeka także niezwykle ciepłym stosunkiem do swoich dzieciaków. Nic też nam nie wiadomo ani o zdradzaniu pięknej żony, pochodzącej z Brazylii Florencii, ani o szczególnie imprezowym bądź nierozważnym stylu życia urodzonego w Gujanie Francuskiej gwiazdora.

 

 

 

Ten silny francuski akcent niesamowicie silnie na nas działa. I tenbędący w stanie roztopić góry lodowe uśmiech...

 

I jak tu się nie zakochać? 28-letni Florent, który wbrew pozornie kieszonkowym rozmiarom mierzy "aż" 181 cm, urzeka także niezwykle ciepłym stosunkiem do swoich dzieciaków. Nic też nam nie wiadomo ani o zdradach pięknej żony, pochodzącej z Brazylii Florencii, ani o szczególnie imprezowym bądź nierozważnym stylu życia urodzonego w Gujanie Francuskiej gwiazdora.

 

 

Więcej o: