Beckham zamawia ubrania...we Wrocławiu

Jeden z najpopularniejszych sportowców na planecie, David Beckham, jak się okazuje, zamawia swoje doskonale leżące garnitury między innymi w Polsce. Spodziewałyście się tego?

 

 

Jak podała internetowa wersja dziennika "Fakt", cytując Radio Wrocław, Becks we Wrocławiu zamówił szary, wełniany garnitur, w którym wystąpił na jednym z przyjęć przy okazji zakończenia igrzysk w Pekinie. Producentem stroju Beckhama była wrocławska firma Twin (która ubierała już m.in. Robbiego Williamsa), a jego cena sięgała podobno - bagatela! - 40 tysięcy złotych. Choć dla Davida znaczyło to zapewne nie więcej niż splunięcie.

 

Co zasmucające, David po odbiór zamówienia do Polski raczej osobiście nie przyleciał, a szkoda. Mamy jednak nadzieję, że gdy piłkarz do naszych krajowych produktów przekona się jeszcze bardziej, to jednak wreszcie nad Wisłę zawita, by naocznie przekonać się, gdzie się tak piękne rzeczy wytwarza. I jacy piękni ludzie to robią.

 

A tymczasem krawcowe pracujące nad wdziankiem zawodnika LA Galaxy nie wiedziały nawet, dla kogo szyją. Podobno po to, by zbytnio się nie zestresowały. Albo, według naszej teorii, żeby nie wszywały pod podszewkę swoich numerów telefonów. My w każdym razie byśmy tak zrobiły.