Paraolimpijczycy są seksowni

Do tej pory starałyśmy się unikać newralgicznego tematu igrzysk paraolimpijskich. Jest to bowiem materia niezwykle ważna i delikatna, nie do końca więc pasowała do szyderczo-prześmiewczej tonacji tego portalu, a poza tym bałyśmy się, że powierzchowność, z którą podchodzimy do sportu i sportowców, mogłaby urazić. Dłużej jednak milczeć nie będziemy. Naoglądałyśmy się bowiem zdjęć seksownych paraolimpijczyków i po prostu musimy się nimi z Wami podzielić.

 

 

Ludziom tym, oprócz uwielbienia elementów czysto fizycznych (ach, ten nasz kult cielesności), należy się najwyższy podziw przede wszystkim za dokonania. To niesamowite, że niektórzy, mimo przeciwności losu, mimo pewnych niedoskonałości, znajdują w sobie tyle siły, by walczyć o coś ważnego. W tym wypadku, o najwyższe trofea olimpijskie.

 

No i te ciacha - one są wszędzie. Wśród olimpijczyków niepełnosprawnych jest ich całkiem sporo. Niemieccy sportowcy na przykład zainspirowali twórców tego kalendarza z 2006 roku do stworzenia pięknej, urzekającej serii aktów (niektóre z obrazów do podziwiania w naszej galerii). Przesmacznej i ciachowatej do tego.

 

Nam, oczywiście, najbardziej podobają się pływacy. Jak my kochamy te rozbudowane bary....

 

A tymczasem wczoraj zakończyła się i Paraolimpiada, a tym samym na dobre żegnamy się z Pekinem. Szkoda, zostały nam piękne wspomnienia, a teraz znów możemy wrócić do bojkotowania Chin w imię wolnego Tybetu.