Lionel Mmmmmmm... Messi wygląda coraz lepiej

Mówcie co chcecie, ale nam argentyński gwiazdor z dnia na dzień podoba się coraz bardziej. Najpierw przeprowadzony skutecznie zabieg polepszania wizerunku (czytaj: zmiana fryzury i tak, wiemy, że Leo na pewno i tak ma głęboko gdzieś, co my o jego włosach uważamy), a teraz te zdjęcia. Widok Messiego w takim zbliżeniu, co dla większości fotografowanych obiektów często przecież kończy się kiepsko, nas zdecydowanie przyprawił o przyjemne uczucie błogości.

 

 

Czy to kwestia wieku i dojrzewania, czy po prostu nabierania pewnej subtelności - faktem jest, że pod względem atrakcyjności fizycznej Messi niedługo będzie mógł konkurować z najlepszymi w branży.

 

Dobrze jednak byłoby, gdyby jego zespół zaczął nareszcie wygrywać mecze. Jeśli bowiem Barcelona nadal będzie radziła sobie tak słabo jak na początku tego sezonu, to źle się skończy dla innego naszego ulubieńca, trenera drużyny - Pepa Guardioli. Już teraz w Hiszpanii pojawiają się pojedyncze głosy, wzywające do zdymisjonowania jednego z najprzystojniejszych szkoleniowców w dziejach futbolu. Liczymy jednak, że Messi przeniesie swój niebywały urok również na grę samą w sobie. Trzymamy kciuki.