Sonda: wybierz najprzystojniejszego medalistę Igrzysk!

Dzisiaj rano podałyśmy rozstrzygnięcie wyborów na Mistera Polskiej Ekipy Olimpijskiej, teraz czas na ogłoszenie nowego plebiscytu. Od teraz do końca tygodnia macie bowiem okazję głosować na największego przystojniaka Igrzysk - ponieważ jednak liczba ich przewyższa zdecydowanie nasze sondażowe możliwości, postanowiłyśmy ograniczyć się do tych nie tylko pięknych, ale i odnoszących sukcesy - czyli zdobywców różnej maści krążków.

 

Który z zaproponowanych przez nas kandydatów do CIACHOWEGO ZŁOTA podoba Wam się najbardziej? A może macie inne pomysły - nasz subiektywna selekcja została przeprowadzona w celu w miarę strawnego podania Wam typów, ale tak naprawdę nikogo nie dyskwalifikujemy. Głosujcie i na chłopców bez medali, jeśli taka wola Wasza.

 

 

Nazwiska, których nie uwzględniłyśmy w kwestionariuszu, a które według Was powinny się tu znaleźć, wpisujcie w komentarzach poniżej. Obiecujemy policzyć wszystkie (oprócz tych podejrzanie się dublujących lub bardziej nawet ulegające multiplikacji) głosy.

 

Przepraszamy, że wioślarzy i szermierzy wrzuciłyśmy do przysłowiowego "jednego worka". Dzięki temu może i szanse nierówne, ale zawsze możecie wyszczególnić, kogo wyróżniacie, w komentarzach. Chłopcy wywalczyli medale,każdemu z nich należy się miejsce w klasyfikacji.

 

A zatem...GŁOSUJCIE!!!