Tenisiści w kalendarzu ATP Tour na rok 2009

Możemy się założyć, że podobnie jak my, niejedna z Was chciałaby od stycznia zawiesić nad swoim łóżkiem właśnie taki kalendarz. Na każdy dzień roku inne tenisowe ciacho. I to w zupełnie innej scenerii niż to zwykle bywa. Wyobraźcie sobie, że żaden z panów nie ma przy sobie rakiety tenisowej, nigdzie nie zobaczycie też małych żółtych piłeczek. Żadnego kortu, pomarańczowej mączki, nic z tych rzeczy. Główni bohaterowie to tenisiści, ale w scenerii off court. Ciachom to nic a nic nie przeszkadza.

 

 

Kalendarz ATP Tour 2009 Na każdy dzień roku inne tenisowe ciacho. Możemy się założyć, że podobnie jak my, niejedna z Was chciałaby od stycznia zawiesić nad swoim łóżkiem kalendarz ATP Tour 2009 z nagimi tenisistami Możemy się założyć, że podobnie jak my, niejedna z Was chciałaby od stycznia zawiesić nad swoim łóżkiem właśnie taki kalendarz. Wyobraźcie sobie, że żaden z panów nie ma przy sobie rakiety tenisowej, nigdzie nie zobaczycie też małych żółtych piłeczek. Żadnego kortu, pomarańczowej mączki, nic z tych rzeczy. Główni bohaterowie to tenisiści, ale w scenerii off court. Ciachom to nic a nic nie przeszkadza. Nie wiemy, jakie było odgórne założenie władz ATP. Czy zdjęcia miały zachęcić młodych chłopców na całym świecie do uprawiania właśnie tej dyscypliny sportu? Szczerze wątpimy. A może ktoś ze związku pomyślał, że wystarczy tylko cyknąć kilka fajnych fotek całkiem niezłym facetom i tym samym przyciągnąć przed telewizory, a może i nawet na trybuny tylko i wyłącznie żeńską część widowni? Naszym zdaniem jak najbardziej to drugie. Owa sesja zdjęciowa jest tego najlepszym dowodem.  Tenisiści na czele z Tommy Haasem, Marcos Baghdatisem, Tomasem Berdychem, Tommy Robredo, Fernando Gonzalezem, Dmitry Tursunowem czy amerykańscy bracia Bryanowie "sprzedają" swój piękny wizerunek, aby na ich mecze przychodziło coraz więcej kobiet. Po prostu urocze. Przyznajemy jednak, że taktyka jest słuszna. Bo przecież nic tak nie działa na kobiety jak bezbłędnie umięśnione męskie ciało. No i te torsy.

Nie wiemy, jakie było odgórne założenie władz ATP. Czy zdjęcia, na które patrzycie, miały zachęcić młodych chłopców na całym świecie do uprawiania właśnie tej dyscypliny sportu? Szczerze wątpimy. A może ktoś ze związku pomyślał, że wystarczy tylko cyknąć kilka fajnych fotek całkiem niezłym facetom i tym samym przyciągnąć przed telewizory, a może i nawet na trybuny - niekoniecznie już na sam kort, tylko i wyłącznie żeńską część widowni? Naszym zdaniem jak najbardziej to drugir. Owa sesja zdjęciowa jest tego najlepszym dowodem.

 

Dymitry Tursonow

 


Tenisiści na czele z Tommy Haasem, Marcos Baghdatisem,Tomasem Berdychem, Tommy Robredo, Fernando Gonzalezem, Dmitry Tursunowem czy amerykańscy bracia Bryanowie "sprzedają" swój piękny wizerunek, aby na ich mecze przychodziło coraz więcej kobiet. Po prostu urocze. Przyznajemy jednak, że taktyka jest słuszna. Bo przecież nic tak nie działa na kobiety jak bezbłędnie umięśnione męskie ciało. No i te torsy...

 

Fernando Verdasco

 

 

Juan Monaco