Dlaczego bramkarze w piłce ręcznej wyglądają jak dresiarze?

Nie wiemy, kto zaprojektował stroje dla szczypiornistów, ale ten człowiek jest bezwzględnie sprawcą wielkiej krzywdy dla - z reguły przystojnych przecież i świetnie wyglądających - zawodników broniących bramek w meczach piłki ręcznej.

 

 

Dresiarze w bramce Dlaczego bramkarze w piłce ręcznej wyglądają jak dresiarze? Dlaczego bramkarze w piłce ręcznej wyglądają jak dresiarze? Kochać Sławomira Szmala będziemy zawsze, bez względu na ubiór. Ale błagamy o zmianę strojów! Nie wiemy, kto zaprojektował stroje dla szczypiornistów, ale ten człowiek jest bezwzględnie sprawcą wielkiej krzywdy dla - z reguły przystojnych przecież i świetnie wyglądających - zawodników broniących bramek w meczach piłki ręcznej. Dresowe, przykrótkie spodnie oraz sprawiające wrażenie spranych i rozciągniętych bluzy. Do tego obowiązkowo białe skarpetki i adidaski (najlepiej czarne). Czy taki "kostium" naprawdę jest potrzebny? Czy ma za zadanie odstraszać potencjalnych przeciwników, czy raczej kreować złudzenie, że bramkarz jest ofermą? Kochać Sławomira Szmala będziemy zawsze, bez względu na ubiór. Ale, na Boga, niech ktoś przeprowadzi jakąś reformę w kwestii umundurowania szczypiornistów. Naszym zdaniem nikomu to nie zaszkodzi, choć możemy się mylić.

Dresowe, przykrótkie spodnie, sprawiające wrażenie spranych i rozciągniętych bluzy. Do tego obowiązkowo białe skarpetki i adidaski (najlepiej czarne). Czy taki "kostium" naprawdę jest potrzebny? Czy ma za zadanie odstraszać potencjalnych przeciwników, czy raczej kreować złudzenie, że bramkarz jest ofermą?

 

Kochać Sławomira Szmala będziemy zawsze, bez względu na ubiór. Ale, na Boga, niech ktoś przeprowadzi jakąś reformę w kwestii umundurowania szczypiornistów. Naszym zdaniem, nikomu to nie zaszkodzi, ale możemy się mylić.