Tommy Haas gorszy od Borisa Beckera - i to wcale nie na korcie

Ciacha uważają, że niemiecki tenisista to bardzo smakowite ciacho - mamy na myśli oczywiści tego młodszego i ładniejszego. Do tej pory zazdrościłyśmy każdej dziewczynie (zresztą, nasza zazdrość tyczy się właściwie każdego faceta, którego określiłyśmy mianem ciacha), która dostąpiła zaszczytu uzyskania statusu towarzyszki życiwoej Niemca. Wiecie, te przywileje: chodzić z nim na mecze, kibicować z trybuny, podawać bidon z wodą, nosić za nim ręczniki, ocierać pot z jego zroszonego czoła i inne takie tam... Nie sądziłybyśmy w każdym razie, że jakaś laska może rzucić takie ciacho dla gościa o połowę starszego, kogoś, kto równie dobrze mógłby być jej ojcem, ma marchewkowo rude włosy i jakoś nigdy nie wydawał nam się specjalnie przystojny. I co z tego, że nazywa się Boris Becker.

 

 

Haas gorszy od Beckera Alessandra "Sandy" Meyer Wölden porzuciła Tommy'ego Haasa. Panna, która porzuciła Tommy'ego Haasa dla starszego mężczyzny nazywa się Alessandra "Sandy" Meyer Wölden, ma 24 lata i jest modelką. Ciacha uważają, że niemiecki tenisista to bardzo smakowite ciacho - mamy na myśli oczywiści tego młodszego i ładniejszego. Do tej pory zazdrościłyśmy każdej dziewczynie (zresztą, nasza zazdrość tyczy się właściwie każdego faceta, którego określiłyśmy mianem ciacha), która dostąpiła zaszczytu uzyskania statusu towarzyszki życiowej Niemca. Wiecie, te przywileje: chodzić z nim na mecze, kibicować z trybuny, podawać bidon z wodą, nosić za nim ręczniki, ocierać pot z jego zroszonego czoła i inne takie tam... Nie sądziłybyśmy w każdym razie, że jakaś laska może rzucić takie ciacho dla gościa o połowę starszego, kogoś, kto równie dobrze mógłby być jej ojcem, ma marchewkowo rude włosy i jakoś nigdy nie wydawał nam się specjalnie przystojny. I co z tego, że nazywa się Boris Becker. Haas musiał się poczuć tak, jakby dostał w twarz. Ludzie się w końcu rozchodzą, bywa różnie, ale w tym przypadku gorycz porażki ma chyba jeszcze bardziej cierpki smak. Zostać porzuconym dla dużo starszego, w dodatku pewnie bogatszego, no i, niestety, lepszego pod względem osiągnięć sportowych rywala - to musi boleć. I jakoś nie ma dla nas znaczenia, że Tommy i Sandy rozstali się już dość dawno. My czujemy się oburzone. Panna, która porzuciła Tommy'ego dla starszego mężczyzny nazywa się Alessandra "Sandy" Meyer Wölden, ma 24 lata i jest modelką. Niemiecki tabloid "Bild" wypatrzył nowo powstałą parę na Majorce, gdzie wspólnie bawili się na turnieju golfowym. A wydawało się, że nic nie jest w stanie odkleić Wölden od Haasa. Dla nas chyba jednak lepiej, że już więcej takich fotek już sobie nie zrobią. 

Haas musiał się poczuć tak, jakby dostał w twarz. Ludzie się w końcu rozchodzą, bywa różnie, ale w tym przypadku gorycz porażki ma chyba jeszcze bardziej cierpki smak. Zostać porzuconym dla dużo starszego, w dodatku pewnie bogatszego, no i, niestety, lepszego pod względem osiągnięć sportowych rywala - to musi boleć. I jakoś nie ma dla nas znaczenia, że Tommy i Sandy rozstali się już dość dawno. My czujemy się oburzone.

 

Panna, która porzuciła Tommy'ego dla starszego mężczyzny nazywa się Alessandra "Sandy" Meyer Wölden, ma 24 lata i jest modelką. Niemiecki tabloid Bild wypatrzył nowo powstałą parę na Majorce, gdzie wspólnie bawili się na turnieju golfowym.

 

A wydawało się, że nic nie jest w stanie odkleić Wölden od Haasa. Dla nas chyba jednak lepiej, że już więcej takich fotek już sobie nie zrobią.