Olimpijski strój Rogera Federera

Igrzyska olimpijskie tuż tuż. Po emocjach związanych z Euro nadszedł czas na drugi akord tych wakacji. Po Eurociachach przyszedł czas na ciasteczka olimpijskie. Na skromny początek serwujemy Wam Rogera Federera w ciuszkach, w jakich pojawi się na kortach w Pekinie. Skromnie, ładnie, zupełnie prosto, a do tego w biało-czerwonych barwach. Trzeba solidnych okularów i bystrego wzroku, żeby po lewej stronie dostrzec szwajcarski krzyż ... Nie miałybyśmy nic przeciwko temu, żeby był to biały, polski orzełek.

 

 

Olimpijski Federer Roger Federer na kortach w Pekinie wystąpi w biało-czerwonych barwach. Roger Federer na kortach w Pekinie będzie prezentował się skromnie, ładnie, zupełnie prosto, a do tego w biało-czerwonych barwach. Po emocjach związanych z Euro nadszedł czas na drugi akord tych wakacji. Po Eurociachach przyszedł czas na ciasteczka olimpijskie. Na skromny początek serwujemy Wam Rogera Federera w ciuszkach, w jakich pojawi się na kortach w Pekinie. Skromnie, ładnie, zupełnie prosto, a do tego w biało-czerwonych barwach. Trzeba solidnych okularów i bystrego wzroku, żeby po lewej stronie dostrzec szwajcarski krzyż ... Nie miałybyśmy nic przeciwko temu, żeby był to biały, polski orzełek. Roger ciężko trenuje, bo w Toronto zjawiło się wielu jego dobrych przeciwników. Grają już Andy Roddick, który jako pierwszy awansował do trzeciej rundy, nieźle radzi sobie Novak Djoković czy nasz ulubieniec Marat Safin. Naprawdę na igrzyskach szykują się nie lada emocje.

A zatem tutaj mamy koszulkę:

 

 

Tutaj buciki, nam się podoba.

 

Pozostałe zdjęcia zostały zrobione w Kanadzie. Roger ciężko trenuje, bo w Toronto zjawiło się wielu jego dobrych przeciwników. Grają już Andy Roddick, który jako pierwszy awansował do trzeciej rundy, nieźle radzi sobie Novak Djoković czy nasz ulubieniec Marat Safin. Naprawdę na igrzyskach szykują się nie lada emocje.