Sergio Aguero będzie miał dziecko z córką Maradony

Nie mamy dziś dobrych wieści dla miłośniczek kieszonkowych przystojniaków. Kolejny z tego zaszczytnego grona pięknych, acz maleńkich, prześliczny niczym chłopiec z kreskówki Sergio "Kun" Aguero , niedługo (według doniesień tabloidów, za około pół roku) zostanie ojcem. I wygląda na to, że jego przyszły potomek będzie nie tylko wyjątkowo niewielki, ale przede wszystkim genetycznie predysponowany do miana piłkarskiego geniusza. Matka dziecka i partnerką Sergio jest bowiem Gianinna Maradona, córka legendarnego argentyńskiego futbolisty.

 

 

Ojciec wnuka Maradony Dzieciak będzie nie tylko wyjątkowo malutki, ale i bardzo utalentowany Sergio "Kun" Aguero niedługo zostanie ojcem! W dodatku ojcem wnuka Maradony! Matką dziecka i partnerką Sergio jest bowiem legendarnego argentyńskiego futbolisty Nie mamy dziś dobrych wieści dla miłośniczek kieszonkowych przystojniaków. Kolejny z tego zaszczytnego grona pięknych, acz maleńkich, prześliczny niczym chłopiec z kreskówki Sergio "Kun" Aguero niedługo (według doniesień tabloidów za około pół roku) zostanie ojcem. I wygląda na to, że jego przyszły potomek będzie nie tylko wyjątkowo niewielki, ale przede wszystkim genetycznie predysponowany do bycia piłkarskim geniuszem. Matką dziecka i partnerką Sergio jest bowiem Gianinna Maradona, córka legendarnego argentyńskiego futbolisty. Bardzo nie chcemy tego mówić, bo w głębi duszy w ogóle nie jesteśmy powierzchowne, ale jednak z bólem wydusimy, że bardzo się dziewczynie poszczęściło. Inna sprawa, że Aguero u długonogich, hiperwysokich modelek ze swoją posturą po prostu nie miałby szans. Jak on może wyglądać w rzeczywistości skoro jest niemal równego wzrostu co jego mikry (jeszcze niedoszły, bo choć zaręczeni już dawno, Gianinna i Kun nic nie wspominają na razie o ślubie) teść. A my po raz kolejny w ostatnich dniach wylewamy łzy nad następnym straconym dla świata ciachem. Kiedy w grę wchodzą dzieci, my odpuszczamy i Wam radzimy to samo. Ech, a uważałyśmy do tej pory, że u młodego, 20-letniego napastnika Atletico Madryt miałyśmy olbrzymie szanse.

 

Powyżej zdjęcie Gianinny z ojcem. Bardzo nie chcemy tego mówić, bo w głębi duszy w ogóle nie jesteśmy powierzchowne, ale jednak z bólem wydusimy, że bardzo się dziewczynie poszczęściło. Inna sprawa, że Aguero u długonogich, hiperwysokich modelek ze swoja posturą po prostu nie miałby szans. Jak on może wyglądać w rzeczywistości skoro jest niemal równego wzrostu co jego mikry (jeszcze niedoszły, bo choć zaręczeni już dawno, Gianinna i Kun nic nie wspominają na razie o ślubie) teść.

 

 

A my po raz kolejny w ostatnich dniach wylewamy łzy nad kolejnym straconym dla świata ciachem. Kiedy w gre wchodzą dzieci, my odpuszczamy i Wam radzimy to samo. I tak, uważałyśmy do tej pory, że u młodego, 20-letniego napastnika Atletico Madryt maiłyśmy olbrzymie szanse. Zobaczcie same - na poniższych zdjęciach patrzy prosto na nas (specjalnie ustawiłyśmy się pod kątem).