Iker Casillas w Peru

Nie tylko Ronaldinho w ostatnich dniach udzielał się charytatywnie. Świeżo upieczony mistrz Europy, jeden z głównych reżyserów i aktorów hiszpańskiego spektaklu, Iker Casillas, również nie próżnuje. Po zdobyciu jakże cennego tytułu bramkarz zabójczego (zabójczo groźnego i zabójczo przystojnego) składu triumfatorów Euro nie osiadł na laurach, a wręcz wybrał się do Peru,w ramach wspierania akcji pomocy dla biednych andyjskich dzieci.

 

 

Iker Casillas w Peru Ikerowi w podróży nie towarzyszyła ukochana partnerka. Świeżo upieczony mistrz Europy, jeden z głównych reżyserów i aktorów hiszpańskiego spektaklu, Iker Casillas, nie próżnuje. Nie tylko Ronaldinho w ostatnich dniach udzielał się charytatywnie. Świeżo upieczony mistrz Europy, jeden z głównych reżyserów i aktorów hiszpańskiego spektaklu, Iker Casillas, również nie próżnuje. Po zdobyciu jakże cennego tytułu bramkarz zabójczego (zabójczo groźnego i zabójczo przystojnego) składu triumfatorów Euro nie osiadł na laurach, a wręcz wybrał się do Peru, w ramach wspierania akcji pomocy dla biednych andyjskich dzieci. Nie wiemy, w jaki konkretnie sposób pomaga dzieciom boski Ike, ale na pewno sprawił maluchom wiele przyjemności, biorąc udział w meczu na boisku jednej z peruwiańskich szkół podstawowych. Co dla nas jednak najważniejsze, kapitan hiszpańskiej reprezentacji chętnie pozował do zdjęć z dzieciakami - a te jeszcze upiększyły fotografie i tak niezwykle urokliwego Ikera (z góry przepraszamy za przedmiotowe traktowanie peruwiańskich pacholąt). Ku naszej olbrzymiej uciesze, Ikerowi w podróży nie towarzyszyła ukochana partnerka, Eva Gonzalez. To daje Ciachom podstawę do (naiwnego, być może) wierzenia, że zasłyszane ostatnio ploteczki o rozstaniu tej pary są prawdą.

Nie wiemy, w jaki konkretnie sposób pomaga dzieciom boski Ike, ale na pewno sprawił maluchom wiele przyjemności, biorąc udział w meczu na boisku jednej z peruwiańskich szkół podstawowych. Co dla nas jednak najważniejsze, kapitan hiszpańskiej reprezentacji chętnie pozował do zdjęć z dzieciakami - a te jeszcze upiększyły fotografie i tak niezwykle urokliwego Ikera (z góry przepraszamy za przedmiotowe traktowanie peruwiańskich pacholąt).

 

Ku naszej olbrzymiej uciesze, Ikerowi w podróży nie towarzyszyła ukochana partnerka, Eva Gonzalez. To daje Ciachom podstawę do (naiwnego, być może) wierzenia, że zasłyszane ostatnio ploteczki o rozstaniu tej pary są prawdą.

 

A tu jeszcze wideorelacja z Casillasa dobroczynnych podbojów Peru:

 

 

 

 

Ach, jakże chciałybyśmy być tą czapeczką na głowie Ike'a, ta chustą na jego ramionach!

 

A tu jeszcze zdjęcie Trzech Muszkieterów - bez związku, ale wolno nam.