Freddie Ljungberg kończy reprezentacyną karierę

Smutne to, ale prawdziwe. Mimo stosunkowo udanego występu indywidualnego na niedawno zakończonych ME w piłce nożnej - lub bardzo udanego, gdy wziąć pod uwagę obecną formę Freddiego w zespole West Ham ligi angielskiej - Największy przystojniak szwedzkiej ekipy postanowił odwiesić na kołek swoje reprezentacyjne buty. Oznacza to, niestety, że nie zobaczymy Ljungberga, jak hasa po warszawskim, nieistniejącym jeszcze stadionie w czasie Euro 2012.

 

 

Ljungberg kończy karierę Smutne to, ale prawdziwe Mimo stosunkowo udanego występu na Euro 2008 największy przystojniak wśród Szwedów - Freddie Ljungberg postanowił odwiesić na kołek swoje reprezentacyjne buty Dobrze, że tylko w reprezentacji. Mimo stosunkowo udanego występu indywidualnego na niedawno zakończonych ME w piłce nożnej największy przystojniak szwedzkiej ekipy postanowił odwiesić na kołek swoje reprezentacyjne buty. Oznacza to, że niestety nie zobaczymy Ljungberga jak hasa po warszawskim, nieistniejącym jeszcze stadionie w czasie Euro 2012. Zakończenie kariery piłkarza, któremu kości policzkowe ręcznie wyrzeźbili sami bogowie, jest jednak niemałą/niemiłą niespodzianką, zarówno dla nas, jak i innych komentatorów. Freddie ma zaledwie 31 lat i niejednokrotnie bywał jednym z najsilniejszych punktów swojej drużyny, i to jeszcze zupełnie niedawno. Czyżby przestraszył się fali krytyki po niezadowalającym występie Szwedów na Euro? Sam Szwed swoje odejście motywował tak: - Postanowiłem skoncentrować się teraz na grze w West Ham. To jest obecnie moim priorytetem. Nadszedł moment, żeby inny gracz założył koszulkę z numerem 9. Szwecja ma wielu utalentowanych piłkarzy i jestem przekonany, że moje miejsce zajmie ktoś, dla kogo sport jest taką samą pasja jak dla mnie. Grałem w szwedzkich barwach przez prawie 11 lat. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że każdy mecz był wspaniały, przede wszystkim ze względu na nieograniczone wsparcie ze strony was, naszych kibiców - mówił w swoim oświadczeniu Ljungberg. Tak czy inaczej, będzie nam tego pana w szeregach pięknych Skandynawów niezmiernie brakować. To dzięki niemu dowiedziałyśmy się przecież, jak niesamowicie świetnym pomysłem jest zatrudnianie znanych sportowców w reklamach męskiej bielizny. To on pokazał nam, że prawdziwy mężczyzna nie musi mieć bujnych włosów i dwóch metrów wzrostu. Będziemy za Tobą tęsknić, Freddie!

Zakończenie kariery piłkarza, któremu kości policzkowe ręcznie wyrzeźbili sami bogowie, jest jednak niemałą/niemiłą niespodzianką, zarówno dla nas, jak i innych komentatorów. Freddie ma zaledwie 31 lat i niejednokrotnie bywał jednym z najsilniejszych punktów swojej drużyny, i to jeszcze zupełnie niedawno. Czyżby przestraszył się fali krytyki po niezadowalającym występie Szwedów na Euro?

 

Sam Szwed swoje odejście motywował tak: - Postanowiłem skoncentrować się teraz na grze w West Ham. To jest obecnie moim priorytetem. Nadszedł moment, żeby inny gracz założył koszulkę z numerem9. Szwecja ma wielu utalentowanych piłkarzy i jestem przekonany, że moje miejsce zajmie ktoś, dla kogo sport jest taką samą pasja jak dla mnie. Grałem w szwedzkich barwach przez prawie 11 lat. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że każdy mecz był wspaniały, przede wszystkim ze względu na nieograniczone wsparcie ze strony was, naszych kibiców - mówił w swoim oświadczeniu Ljungberg.

 

Tak czy inaczej, będzie nam tego pana w szeregach pięknych Skandynawów niezmiernie brakować. To dzięki niemu dowiedziałyśmy się przecież, jak niesamowicie świetnym pomysłem jest zatrudnianie znanych sportowców w reklamach męskiej bielizny. To on pokazał nam, że prawdziwy mężczyzna nie musi mieć bujnych włosów i dwóch metrów wzrostu. Będziemy za Tobą tęsknić, Freddie!

 

A tutaj zobaczycie, co boski Fredrik robi, gdy nie kopie piłki. Bardzo polecamy. Bardzo. Podobnie jak najlepszy chyba youtubowy filmik poświęcony temu panu:

 

 

 

 

olalla