Eurociacho 2008 oraz najseksowniejszy piłkarz Mistrzostw Europy - wyniki!!!

Wczoraj zaproponowałyśmy Wam wybór tego najlepszego eurowego ciacha, które można było wyłonić spośród piętnastu kandydatur zgłoszonych przez nas przez cały czas trwania turnieju. Nie wszyscy wprawdzie pamiętali, że w tym wypadku chodziło nie tylko o wygląd, a bardziej o osiągnięcia w poszczególnych dniach i domagali się swoich faworytów, ale i tak klikali jak szaleni. Druga sonda, w której głosy można było oddawać przez cały czas trwania Euro - niemal od samego dnia pierwszego - również cieszyła się Waszym olbrzymim zainteresowaniem. Jeżeli uważnie śledziliście moment po momencie obydwa rankingi, to doskonale już wiecie, że zwycięzcami są...

 

 

Eurociacho 2008 And the winner is... Wyniki sondażu! W rankingu powstałym po sondażu na stronie serwisu Ciacha.net bezkonkurencyjny w kategorii Eurociacho 2008 był Fernando Torres! Eurociacho 2008: Fernando Torres (absolutnie bezkonkurencyjny - 46% głosów). Ciacha nie mogłyby bardziej cieszyć się z wyników. Pełna kolejność w rankingu. 1. Fernando Torres 2. David Villa 3. Iker Casillas - na podium bez wątpienia hiszpański nokaut. Byłaby pierwsza czwórka, ale... 4. Lukas Podolski 5. Sergio Ramos 6. Michael Ballack 7. Ekipa Holendrów w całości 8. Bastian Schweisteiger 9. Andrij Arszawin 10. Deco 11. Daniele De Rossi 12. Edwin van der Saar 13. Philipp Lahm  14. Samih Senturk 15. Nihat Kahveci (Turcy zupełnie w tyle).

Eurociacho 2008: Fernando Torres (absolutnie bezkonkurencyjny - 46% Waszych głosów) ORAZ Największy Przystojniak Mistrzostw: Artur Boruc (26%)!!! Ciacha nie mogłyby bardziej cieszyć się z wyników.

 

 

Zaskakujące jest to, że boski Nando był jednym z wytypowanych do udziału w rankingu przystojniaków przy obydwóch okazjach. O ile jednak konkurs na Eurociacho wygrał w cuglach, to w drugim głosowaniu zajął już miejsce piąte. Czy za drugim razem zadecydowało lepsze zdjęcie, świeże wspomnienia sukcesów i gola, czy gloria Mistrza Europy? Stawiamy na wszystkie trzy czynniki.

 

A tymczasem podajemy pełną kolejność w rankingach.

 

 

EUROCIACHO 2008:

 


1. Fernando Torres


2. David Villa


3. Iker Casillas - na podium bez watpienia hiszpański nokaut. Byłaby pierwsza czwórka, ale...


4. Lukas Podolski


5. Sergio Ramos


6. Michael Ballack


7. Ekipa Holendrów w całości


8. Bastian Schweisteiger


9. Andrij Arszawin


10. Deco


11. Daniele De Rossi


12. Edwin van der Saar


13. Philipp Lahm

 

14. Samih Senturk


15. Nihat Kahveci (Turcy zupełnie w tyle)

 

 

Największy Przystojniak Mistrzostw:

 


1. Artur Boruc, ale tylko 1% głosów mniej...


2. Cristiano Ronaldo.


3. Ktoś inny - jako propozycje podawałyście najczęściej nazwiska Nuno Gomesa, Adriana Mutu i Lukasa Podolskiego


4. Freddie Ljungberg


5. Fernando Torres


6. Cesc Fabregas


7. Fabio Cannavaro


8. David Villa


9. Michael Ballack


10. Thierry Henry


11. Luca Toni

 


Bez większych niespodzianek raczej, choć ci bardziej kreatywni zgłaszali kandydatury, między innymi, Jacka Krzynówka i Miroslava Klose. Potraktowałyśmy to jako żart.