Cristiano Ronaldo to gorący chłopak - nowe fotki prosto z Włoch

Wielkim niedopatrzeniem Grzechem byłoby nie pokazać Wam, drogie czytelniczki i czytelnicy, tych zdjęć Cristiano Ronaldo. Ostrzegamy Was jednak. Figle Haribo w błękitnym w morzu i jego fotki spod prysznica oglądacie na własną odpowiedzialność. Czego by o Portugalczyku nie powiedzieć, nie da się zaprzeczyć faktom. A fakty są takie, że Cristiano boskie ciało ma, a ociekający wodą i prężący swoje muskuły zawsze i wszędzie wart jest grzechu.

 

 

Ronaldo to gorący chłopak Nowe fotki prosto z Włoch Czego by o Ronaldo nie powiedzieć, nie da się zaprzeczyć faktom. A fakty są takie, że Cristiano boskie ciało ma, a ociekający wodą zawsze wart jest grzechu! Wielkim niedopatrzeniem Grzechem byłoby nie pokazać Wam, drogie czytelniczki i czytelnicy, tych zdjęć Cristiano Ronaldo. Ostrzegamy Was jednak. Figle Haribo w błękitnym w morzu i jego fotki spod prysznica oglądacie na własną odpowiedzialność. Czego by o Portugalczyku nie powiedzieć, nie da się zaprzeczyć faktom. A fakty są takie, że Cristiano boskie ciało ma, a ociekający wodą i prężący swoje muskuły zawsze i wszędzie wart jest grzechu. Dochodzimy również do wniosku, że Cristiano na wakacjach podoba nam się dużo bardziej od Cristiano na boisku. Po plaży chodzi bez koszulki bez przerwy, a w trakcie meczu? Czasem przez 90 minut trzyma nas w niepewności, a my zadajemy sobie jedno jedyne pytanie: odsłoni tors czy nie odsłoni? Zobaczymy jego piękne ciało czy nie? Prawdziwe męki, a tutaj, jakaż uczta dla naszych oczu. Niech wakacje trwają cały rok, a takich gorących chłopaków niech nigdy nie brakuje. I tak, nadal ignorujemy obecność Nereidy Gallardo. Choć zazdrościmy jej niezmiernie, że może spędzać czas z takim facetem i w tak bezpardonowy sposób łapać go za... nogi.

Dochodzimy również do wniosku, że Cristiano na wakacjach podoba nam się dużo bardziej od Cristiano na boisku. Po plaży chodzi bez koszulki bez przerwy, a w trakcie meczu? Czasem przez 90 minut trzyma nas w niepewności, a my zadajemy sobie jedno jedyne pytanie: odsłoni tors czy nie odsłoni? Zobaczymy jego piękne ciało0 czy nie? Prawdziwe męki, a tutaj, jakaż uczta dla naszych oczu. Niech wakacje trwają cały rok, a takich gorących chłopaków niech nigdy nie brakuje.

 

 

I tak, nadal ignorujemy obecność Nereidy Gallardo. Choć zazdrościmy jej niezmiernie, że może spędzać czas z takim facetem i w tak bezpardonowy sposób łapać go za...nogi.

 

 

 

A więcej do zobaczenia tutaj.