Sport.pl

Ashley i Cheryl Cole - będzie rozwód czy nie?

Kiedy zobaczyłyśmy te zdjęcia, pomyślałyśmy, że to jest jakiś przełom. Przełom w mozolnym ratowaniu związku państwa Cole po tym, jak Ashley kilka miesięcy temu dopuścił się zdrady i po spożyciu dużej ilości alkoholu przespał się z jakąś blond fryzjerką. Wiemy co się potem działo. Pisałyśmy o tym dość regularnie, nie ma więc powodu, aby się powtarzać. Historia tego dramatu jest Wam dobrze znana. Byłyśmy pełne podziwu dla Cheryl, że pomimo tego, co się stało, dała mężowi jeszcze jedną szansę. Doceniałyśmy postawę podłego zdrajcy, który bardzo szybko zrozumiał, jak wielki błąd popełnił i ze wszystkich sił starał się ratować swoje małżeństwo. Wydawało nam się, że te fotki naszą teorię potwierdzają. Nie do końca jednak...

 

 

Będzie rozwód czy nie? Czyżby nastąpił przełom w związku Ashley i Cheryl Cole'ów? Ashley i Cheryl Cole spędzili romantyczny tydzień w Hiszpanii, w luksusowej willi w Puerto Banus (Marbella)... Kiedy zobaczyłyśmy te zdjęcia, pomyślałyśmy, że to jest jakiś przełom. Przełom w mozolnym ratowaniu związku państwa Cole po tym, jak Ashley kilka miesięcy temu dopuścił się zdrady i po spożyciu dużej ilości alkoholu przespał się z jakąś blond fryzjerką. Wiemy co się potem działo. Pisałyśmy o tym dość regularnie, nie ma więc powodu, aby się powtarzać. Historia tego dramatu jest Wam dobrze znana. Byłyśmy pełne podziwu dla Cheryl, że pomimo tego, co się stało, dała mężowi jeszcze jedną szansę. Doceniałyśmy postawę podłego zdrajcy, który bardzo szybko zrozumiał, jak wielki błąd popełnił i ze wszystkich sił starał się ratować swoje małżeństwo. Wydawało nam się, że te fotki naszą teorię potwierdzają. Nie do końca jednak... Obydwoje spędzili romantyczny tydzień w Hiszpanii, w luksusowej willi w Puerto Banus (Marbella)... Wspólnie przechadzali się po plaży z lampkami szampana, trzymali się za ręce. Wyglądali tak, jakby ich miłość na nowo rozkwitła, a wszelkie kłopoty zostały gdzieś daleko za nimi. Ale ni z tego ni z owego jeden z przyjaciół Cheryl poinformował, że może to być pożegnalny wyjazd. Sposób gwiazdy Girls Aloud na rozwiązanie małżeństwa i chwila, kiedy Cheryl wreszcie poprosi Ashleya o rozwód. - Ona doskonale wie, i my często jej to powtarzamy, że człowiek, który raz zdradził, zrobi to znowu. Nie zawsze ta teoria się sprawdza, ale wszyscy czujemy, że Ashley to właśnie taki typ faceta. Cóż Ashley, chyba masz kłopoty.

Obydwoje spędzili romantyczny tydzień w Hiszpanii, w luksusowej willi w Puerto Banus (Marbella)... Wspólnie przechadzali się po plaży z lampkami szampana, trzymali się za ręce. Wyglądali tak, jakby ich miłość na nowo rozkwitła a wszelkie kłopoty zostały gdzieś daleko za nimi.

 

 

Ale ni z tego ni z owego jeden z przyjaciół Cheryl poinformował, że może to być pożegnalny wyjazd. Sposób gwiazdy Girls Aloud na rozwiązanie małżeństwa i chwila, kiedy Cheryl wreszcie poprosi Ashley'a o rozwód. - Ona doskonale wie, i my często jej to powtarzamy, że człowiek, który raz zdradził, zrobi to znowu. Nie zawsze ta teoria się sprawdza, ale wszyscy czujemy, że Ashley to właśnie taki typ faceta.

 

Cóż Ashley, chyba masz kłopoty.

Więcej o: