Kim jest Mr. Pink?

To oczywiście pytanie retoryczne. Możemy się założyć, że większość z Was drogie czytelniczki od razu domyśliła się, kto kryje się pod tymi ciemnymi okularami? Oczywiście jest to pomocnik Chelsea Londyn, Frank Lampard. Angielskie tabloidy trochę naśmiewają się z Franka. Piszą, że niby wygląda jak męska wersja lalki Barbie, tylko falbanek mu brakuje... no i żeńskiego odpowiednika Kena (o ile coś takiego w ogóle istnieje?). A Ciacha są innego zdania. Niniejszym bierzemy "Lampsa" w obronę.

 

 

Kim jest Mr. Pink? To oczywiście pytanie retoryczne. To nieprawda, że różowy to kolor dobry tylko na majtki. Frank Lampard na wakacjach trochę się wyluzował i założył coś, czego zazwyczaj nie nosi Możemy się założyć, że większość z Was drogie czytelniczki od razu domyśliła się, kto kryje się pod tymi ciemnymi okularami? Oczywiście jest to pomocnik Chelsea Londyn, Frank Lampard. Angielskie tabloidy trochę naśmiewają się z Franka. Piszą, że niby wygląda jak męska wersja lalki Barbie, tylko falbanek mu brakuje... no i żeńskiego odpowiednika Kena (o ile coś takiego w ogóle istnieje?). A Ciacha są innego zdania. Niniejszym bierzemy "Lampsa" w obronę. To nieprawda, że różowy to kolor dobry tylko na majtki. Przecież skoro facet pojechał na wakacje, to może się trochę wyluzować i założyć coś, czego zwykle nie nosi. Przecież wiadomo, że strój na plażę musi różnić się nieco od tego, co Anglik nosi w Londynie. Faktycznie różowe klapeczki i podręczna kosmetyczka w tym samym kolorze wyglądają dosyć cukierkowo i sprawiają wrażenie, że różowego jest może troszkę za dużo. No ale przecież kosmetyczka pewnie należała do Elen Rives. A jeśli nie to prawdopodobnie Frank i jego ukochana WAG, Elen włożyli do niej rzeczy, które potrzebne są ich córeczkom. A powszechnie wiadomo, że dziewczynkom, zwłaszcza w tym wieku, kupuje się rzeczy właśnie w tym słodziutkim kolorze. Chłopcom natomiast w niebieskim choć to czasami zależy od kraju i tradycji rodzinnej. Zgadzamy się, że czasem bywa odwrotnie. Zatem bez przesady, nie jest to naszym zdaniem żadna zbrodnia przeciwko modzie. Co najwyżej maleńka kontrowersja, która jednym może się podobać a drugim nie.

To nieprawda, że różowy to kolor dobry tylko na majtki.. Przecież skoro facet pojechał na wakacje, to może się trochę wyluzować i założyć coś, czego zwykle nie nosi. Przecież wiadomo, że strój na plażę musi różnić się nieco od tego, co Anglik nosi w Londynie. Faktycznie różowe klapeczki i podręczna kosmetyczka w tym samym kolorze wyglądają dosyć cukierkowo i sprawiają wrażenie, że różowego jest może troszkę za dużo. No ale przecież kosmetyczka pewnie należała do Elen Rives. A jeśli nie to prawdopodobnie Frank i jego ukochana WAG, Elen włożyli do niej rzeczy, które potrzebne są ich córeczkom. A powszechnie wiadomo, że dziewczynkom, zwłaszcza w tym wieku, kupuje się rzeczy właśnie w tym słodziutkim kolorze.

 

 

A chłopcom - w niebieskim choć to czasami zależy od kraju i tradycji rodzinenj. Zgadzamy się, że czasem bywa odwrotnie. Zatem bez przesady, nie jest to naszym zdaniem żadna zbrodnia przeciwko modzie. Co najwyżej maleńka kontrowersja, która jednym może się podobać a drugim nie.