Sport.pl

Kwiaty, baloniki, czekoladki, szampan, czyli kilka słów o tym jak odzyskać względy kobiety

Panowie, patrzcie i uczcie się. Dziewczyny, słuchajcie i wykorzystujcie na własny użytek. Pierwsza zasada: nie wybacza się od razu. Facet musi zrozumieć, co zrobił źle. Dokładnie tak jak w związku Ashley'a i Cheryl Cole. Ashley robi naprawdę wszystko, żeby odzyskać względy swojej żony. Przekonał się jednak, że nie jest to wcale taka prosta sprawa. Bo złamane serce zdradzonej kobiety nie wybacza łatwo. (W ogóle zdziwiłyśmy się, że Cheryl dała mu jeszcze jedna szansę... no ale nieważne, było minęło).

 

 

Jak odzyskać względy WAGs Kwiaty, baloniki, czekoladki, szampan Ashley Cole robi wszystko, żeby odzyskać względy żony. Ostatnio wysłał Cheryl wielki bukiet kwiatów, dołączył do niego balony i butelkę szampana. Urocze? Panowie, patrzcie i uczcie się. Dziewczyny, słuchajcie i wykorzystujcie na własny użytek. Pierwsza zasada: nie wybacza się od razu. Facet musi zrozumieć, co zrobił źle. Dokładnie tak jak w związku Ashley'a i Cheryl Cole. Ashley robi naprawdę wszystko, żeby odzyskać względy swojej żony. Przekonał się jednak, że nie jest to wcale taka prosta sprawa. Bo złamane serce zdradzonej kobiety nie wybacza łatwo. (W ogóle zdziwiłyśmy się, że Cheryl dała mu jeszcze jedną szansę... no ale nieważne, było minęło). Nie wiemy, czy to małżeństwo da się jeszcze uratować, ale widać wyraźnie, że obrońca Chelsea próbuje ze wszystkich sił, aby tak się stało. Ostatnio wysłał żonie - która aktualnie znajduje się w trasie koncertowej ze swoim zespołem Girls Aloud, wielki bukiet kwiatów, dołączył do nich balony i sporo kosztującą butelkę szampana. Chciał jej w ten sposób pogratulować udanego występu i życzyć dalszych sukcesów. Jak przystało na wzorowego, męża stara się ją wspierać i być przy niej wtedy, kiedy trzeba. Nieważne, że zdarzają się wpadki. Tak jak w tym przypadku. - Najpierw doręczono mi karteczkę od Ashley'a, dopiero później dotarł do mnie prezent. - zdradziła Cheryl. - Ale jest naprawdę śliczny, podoba mi się. A więc Cole jest chyba na najlepszej drodze do zrealizowania swojego celu. Zrozumiał swój błąd, żałuje, no i może, może kiedyś winy zostaną mu odpuszczone - w swoim czasie.

Nie wiemy czy to małżeństwo da się jeszcze uratować, ale widać wyraźnie, że obrońca Chelsea próbuje ze wszystkich sił, aby tak się nie stało. Ostatnio wysłał żonie - która aktualnie znajduje się w trasie koncertowej ze swoim zespołem Girls Aloud, wielki bukiet kwiatów, dołączył do nich balony i sporo kosztującą butelkę szampana. Chciał jej w ten sposób pogratulować udanego występu i życzyć dalszych sukcesów. Jak przystało na wzorowego męża stara się ją wspierać i być przy niej wtedy, kiedy trzeba. Nieważne, że zdarzają się wpadki. Tak jak w tym przypadku. - Najpierw doręczono mi karteczkę od Ashley'a, dopiero później dotarł do mnie prezent. - zdradziła Cheryl. - Ale jest naprawdę śliczny, podoba mi się.

 

 


A więc Cole jest chyba na najlepszej drodze do zrealizowania swojego celu. Zrozumiał swój błąd, żałuje, no i może, może kiedyś winy zostaną mu odpuszczone - w swoim czasie.

Więcej o: