Kto jest największym ciachem na Euro? Głosujcie - Europejki wybrały Ronaldo

Jak donosi dziś z rana PAP, według ankiety przeprowadzonej wśród 12 tysięcy kobiet z krajów, które wysłały swoje reprezentacje na Euro, Portugalczyk i aktualnie ciągle jeszcze zawodnik Manchesteru United, Cristiano Ronaldo, znowu został uznany za najprzystojniejszego piłkarza mistrzostw. Ta jego dominacja na wszystkich polach robi się już nudna, gdy jednak widzimy, jak Ronaldo staje okrakiem przy piłce przed wykonaniem wolnego, nie możemy się nie zgodzić.

 

 

 

Na drugim miejscu ankietowane umieściły Francuza Thierry'ego Henry, z czym również nie można się nie zgodzić, choć dziwi trochę ten wybór ze względu na zdecydowany spadek popularności gracza Barcelony na przestrzeni ostatnich lat. Trzecie miejsce w sondażu zajęli ex aequo Włoch Fabio Cannavaro (czyżby badane nie wiedziały i nie mogły przewidzieć, że Fabio w Austrii i Szwajcarii nie wystąpi?) i Szwed Freddie Ljungberg.

 

 

 

O ile jednak wymieniona czwórka podoba nam się bardzo, to jednak jesteśmy oburzone nieobecnością w czołówce graczy z Hiszpanii. Gdzie Torres, Villa, Cassillas, pytamy? W związku z tym, postanowiłyśmy zorganizować własną, konkurencyjną sondę. Jeśli Waszego faworyta nie uwzględniłyśmy w siłą rzeczy mocno okrojonej sondzie, wpisujcie swoje typy w komentarzach.

 

Do wyborów Ciacha Euro 2008 pewnie jeszcze powrócimy bliżej końca turnieju - wtedy uwzględnimy Wasze typy.