Robbie Keane na ślubnym kobiercu, czyli króciutka opowieść o tym jak zaobrączkowano kolejne ciacho

Kiedy jedni na boiskach Austrii i Szwajcarii wylewają siódme poty, walczą o chwałę, pieniądze, wieczną sławę i swoje miejsce w historii, inni balują, odpoczywają, żenią się i generalnie gdzieś mają Euro i cały ten medialny szum związany z mistrzostwami. Przodują w tym rzecz jasna Anglicy, którzy, między innymi dzięki Chorwatom, przegrali eliminacje i zaliczyli jedną z większych wpadek od lat. Ale nie martwcie się, jakoś to znoszą. Bywają na przykład na weselach swoich kumpli z boiska. W miniony weekend do grona szacownych mężów dołączył irlandzki napastnik Tottenhamu, Robbie Keane. A świadkami tego jakże ważnego przecież w życiu każdego człowieka wydarzenia, byli liczni piłkarze, z którymi w ciągu długiej kariery sportowej przyszło Keane'owi grać.

 

 

Keane na ślubnym kobiercu Króciutka opowieść o tym, jak zaobrączkowano kolejne ciacho Do grona szacownych mężów dołączył irlandzki napastnik Tottenhamu Robbie Keane, który po 6 latach znajomości zdecydował się ożenić z modelką Claudine Palmer Kiedy jedni na boiskach Austrii i Szwajcarii wylewają siódme poty, walczą o chwałę, pieniądze, wieczną sławę i swoje miejsce w historii, inni balują, odpoczywają, żenią się i generalnie gdzieś mają Euro i cały ten medialny szum związany z mistrzostwami. Przodują w tym rzecz jasna Anglicy, którzy - m.in. dzięki Chorwatom - przegrali eliminacje i zaliczyli jedną z większych wpadek od lat. Ale nie martwcie się, jakoś to znoszą. Bywają na przykład na weselach swoich kumpli z boiska. W miniony weekend do grona szacownych mężów dołączył irlandzki napastnik Tottenhamu Robbie Keane. A świadkami tego jakże ważnego przecież w życiu każdego człowieka wydarzenia byli liczni piłkarze, z którymi w ciągu długiej kariery sportowej przyszło Keane'owi grać. Po sześciu latach znajomości Robbie zdecydował się ożenić z o dwa lata młodszą narzeczoną, rodaczką, wziętą blond modelką - Claudine Palmer. Ceremonia przebiegała standardowym rytmem. Nie ma więc powodu, żeby dłużej się nią zajmować. Najważniejsi są bowiem goście. Poniżej lista pysznych ciasteczek, jakie w towarzystwie swoich WAG-s (lub nie) zjawiły się na ślubie: Michael Carrick, przedstawiciel drużyny aktualnych zdobywców Ligi Mistrzów, czyli Manchesteru United z żoną Lisą Roughead; bramkarz Shay Given ze swoją seksowną małżonką Jane; Jonathan Woodgate chyba z kimś, ale nie widać, czy to małżonka; Ledley King w towarzystwie Jamie Redknappa. Bynajmniej nie są parą i o polskich paradach równości raczej nie słyszeli.

 

Po sześciu latach znajomości Robbie zdecydował się ożenić z o dwa lata młodszą narzeczoną, rodaczką, wziętą blond modelką - Claudine Palmer. Ceremonia przebiegała standardowym rytmem. Nie ma więc powodu, żeby dłużej się nią zajmować. Najważniejsi są bowiem goście. Poniżej lista pysznych ciasteczek, jakie w towarzystwie swoich WAGs (lub nie) zjawiły się na ślubie.

 

Michael Carrick, przedstawiciel drużyny aktualnych zdobywców Ligi Mistrzów, czyli Manchesteru United z żoną, Lisą Roughead.

 

 


Bramkarz Shay Given z swoją seksowną małżonką, Jane.

 

 

Jonathan Woodgate chyba z kimś, ale nie widać, czy to małżonka.

 

Ledley King w towarzystwie Jamie Redknappa. Bynajmniej nie są parą i o polskich paradach równości raczej  nie słyszeli.