Sport.pl

Ciacho dnia: najsłodszy kibic polskiej reprezentacji

Nie wiemy, czy pamiętacie, jak rok temu wokół naszego dzisiejszego bohatera, mieszkającego w Niemczech misia Knuta, wybuchła wielka afera medialna. Podejrzewano, że podstępne kierownictwo ogrodu zoologicznego planuje uśpić biednego, bogu ducha winnego Knuta. Niemieckie społeczeństwo murem stanęło za niedźwiadkiem polarnym, który nie dość, że nie został uśpiony (podobno naprawdę nigdy nie miało tak być), to jeszcze wyrósł na ulubieńca nardu. Powyższe zdjęcie może jednak budzić wśród oddanych Knutowi Niemców mieszane uczucia. Okazuje się bowiem, że miś tak naprawdę wspiera polską reprezentację.

 

 

Knut kibicuje Polakom Polarny miś stawia na naszą kadrę! Mieszkający w berlińskim zoo niedźwiadek Knut, słynny bohater medialnej afery, kibicuje Polakom. Tak wynika ze zdjęcia zamieszczone w dzienniku "Fakt" Nie wiemy czy pamiętacie jak rok temu wokół naszego dzisiejszego bohatera, mieszkającego w Niemczech misia Knuta, wybuchła wielka afera medialna. Podejrzewano, że podstępne kierownictwo ogrodu zoologicznego planuje uśpić biednego, Bogu ducha winnego Knuta. Niemieckie społeczeństwo murem stanęło za niedźwiadkiem polarnym, który nie dość, że nie został uśpiony (podobno naprawdę nigdy nie miało tak być), to jeszcze wyrósł na ulubieńca narodu. Powyższe zdjęcie może jednak budzić wśród oddanych Knutowi Niemców mieszane uczucia. Okazuje się bowiem, że miś tak naprawdę wspiera polską reprezentację. Fotografia pochodzi z dziennika "Fakt", gdzie można zobaczyć także inne ujęcia białego (biało-czerwonego?) niedźwiedzia, który ma Polskę w sercu. Knut urodził się 5 grudnia 2006 roku w Berlinie. Jest synem Toski i Larsa. Od czasu zeszłorocznej afery miś jest symbolem walki o ochronę zwierząt. W swojej karierze pozował do zdjęć słynnej fotograf Annie Leibovitz. Przyjaźnił się z nieżyjącą już pandą Yan Yan. Jego ulubioną potrawą są ryby. W wolnym czasie lubi wylegiwać się na słońcu i oglądać mecze piłki nożnej - oczywiście z udziałem Polaków. Zdrajca, mogliby powiedzieć nasi zachodni sąsiedzi. Ale czy można besztać coś takiego?

Fotografia pochodzi z dziennika "Fakt", gdzie można zobaczyć także inne ujęcia białego (biało-czerwonego?) niedźwiedzia, który ma Polskę w sercu. Zdrajca, mogliby powiedzieć nasi zachodni sąsiedzi. Ale czy można besztać coś takiego?

 

 

Knut urodził się 5 grudnia 2006 roku w Berlinie. Jest synem Toski i Larsa. Od czasu zeszłorocznej afery miś jest symbolem walki o ochronę zwierząt. W swojej karierze pozował do zdjęć słynnej fotografki, Annie Leibovitz. Przyjaźnił się z nieżyjącą już pandą Yan Yan. Jego ulubioną potrawą są ryby, a w wolnym czasie lubi wylegiwać się na słońcu i oglądać mecze piłki nożnej. Z udziałem Polaków, oczywiście.

Więcej o: