Zinedine Zidane w Polsce!

Wczoraj nad ranem do Poznania przyleciał słynny francuski piłkarz, Zinedine Zidane. W stolicy Wielkopolski Zizou bawił w charakterze gościa honorowego turnieju piłkarskiego młodzików Danone Nations Cup, a wieczorem przyleciał do Warszawy. Dziś w hotelu Hilton odbędzie się spotkanie z tą legendą futbolu - już sobie wyobrażamy pandemonium, jakie wybuchnie po pokazaniu się gwiazdora!

 

 

Udało nam się zdobyć zdjęcia z dzisiejszej wizyty Zizou w warszawskiej szkole przy ulicy Targowej, gdzie piłkarz rozdawał autografy, przez chwilę grał z dziećmi, a także farbą w sprayu wymalował na ścianie swój autograf. Musicie przyznać, że w czasie wykonywania tej czynności wyglądał jak profesjonalny grafficiarz.

 

Wczoraj natomiast Zidane opowiadał w wywiadach o swoim zainteresowaniu Formułą 1 oraz o sympatii i podziwie, jakimi darzy Roberta Kubicę. Miło pomyśleć, że światowa gwiazda tego formatu też zna i szanuje polskiego kierowcę.

 

Szkoda, że nie każdemu uda się Zinedine'a poznać lub choć osobiście ujrzeć. W końcu takie spotkanie to jak dotknięcie absolutu.

Więcej o: