Kubica rozstał się z dziewczyną?

Jak donoszą dziś od rana rozmaite serwisy plotkarskie, Robert Kubica właśnie rozstał się ze swoją narzeczoną, Edytę Witas, z którą spotykał się od kilku lat. Co gorsza, z doniesień wynika, że Robert zostawił dziewczynę dla innej kobiety. Nie znamy wprawdzie okoliczności zdarzenia, ale jeśli to prawda, to szkoda. Jeszcze niedawno przyjaciele polskiego kierowcy zapewniali przecież o jego miłości do Edyty i wydawało się, że sukcesy nie uderzyły mu do głowy. Tymczasem poszukiwanie nowych wrażeń w ramionach nowych zdobyczy może być znakiem, że nasz skromny, dbający o własna prywatność Robert zamienia się w pożeracza serc pokroju Lewisa Hamiltona.

 

 

Robert i Edyta poznali się dawno temu, kiedy Kubica jeszcze nie był sławny, a tylko kontuzjowany - leżał w szpitalu ze złamaną ręką. Nie byłoby więc podstaw do wątpienia w intencje Witas, która pokochała przecież zupełnie nieznanego chłopaka, bez olbrzymich pieniędzy i całej obecnej otoczki. Jeśli natomiast Kubica znalazł sobie nową partnerkę, bardziej niż tylko prawdopodobne jest, że owa pani dała się uwieść - przynajmniej w pewnym stopniu - popularności i fortunie polskiego mistrza kierownicy. w końcu nie oszukujmy się, dziewczyny - na której z nas takie czysto materialne atuty nie robią wrażenia?

 

Cóż, dla dobra Roberta pozostaje nam wierzyć, że to tylko plotka. A nawet jeśli nie, to mamy chociaż nadzieję, że powody rozstania są w pełni uzasadnione, a pobudki nowej kobiety (nowej WAG Formuły 1?) zupełnie niewinne, wręcz altruistyczne.

 

O owym wydarzeniu jako pierwszy doniósł serwis lansik.pl.