Sol Campbell popełnia zbrodnię...przeciwko modzie

Są takie stroje, które zachwycają na pierwszy rzut oka. Podkreślają one atuty w wyglądzie noszących je osób, robią wrażenie oryginalnością, jakością materiału, smakiem lub wyrafinowaniem. Najnowsze wdzianko angielskiego piłkarza Portsmouth, Sola Campbella, nie spełnia żadnego z wymienionych powyżej kryteriów. No, może poza faktem, iż wybór futbolisty był zupełnie niebanalny - jesteśmy przekonane, że żaden mężczyzna przy zdrowych zmysłach nie pokazałby się w czymś takim jak gigantyczne spodnie Sola.

 

 

Kobieta, która spaceruje z Campbellem na zdjęciu, to jego wieloletnia dziewczyna, projektantka wnętrz, Fiona Barrett. Dziwimy się, że osoba, która powinna mieć zmysł artystyczny i wyczucie między innymi w kwestii mody, nie zrobiła nic, by jej facet nie popełnił takiego stylowego faux-pas.

 

 

Nawiasem mówiąc, para spędza teraz romantyczne wakacje na Riwierze Francuskiej. Być może Sol uwierzył, że w tym zakątku świata nikt go nie rozpozna. A może miał nadzieję, że utonie w swoich spodniach i dzięki temu nikt go nie zauważy. Jak by nie było, efekt chyba odwrotny od spodziewanego. My jesteśmy zdegustowane. Ostatni raz czułyśmy się tak nieswojo, gdy David Beckham pojawił się w spódnicy. No dobra, w sarongu.