Nereida Gallardo mówi o dzieciach i małżeństwie z Ronaldo - dowody!

Niedawno donosiłyśmy Wam o śmiałych planach i nadziejach obecnej faworyty Ronaldo, które dziewczyna postanowiła obwieścić najbliższym przyjaciołom (czytaj: całemu światu) za pośrednictwem internetowego czatu. Nasze informacje pochodziły wówczas z nie do końca potwierdzonych źródeł i w dużej mierze opierały się na spekulacjach. Teraz jednak mamy dowód, że taka sytuacja faktycznie miała miejsce - zdjęcia Nereidy, która w najlepsze uzewnętrznia swoje potrzeby do internetowej kamery.

 

 

 

 

Większość z Was powie zapewne: "naiwniaczka", ale Cristiano jakoś nie spieszy sie z obśmiewaniem plotek rozpowiadanych przez ukochaną. Czyżby dla C-Rona (i jego fanek) cykał już zegar, odliczający ostatnie chwile na wolności?

 

Załamanym i płaczącym wielbicielkom Żelika proponujemy wydrukowanie jednego z tych zdjęć, na których Gallardo wzbudza szczególną nienawiść, a następnie wyładowanie na nim złości w sobie tylko znany sposób (sprawdzone metody: lotki, podpalenie, rany kłute i cięte, spuszczenie w toalecie, połknięcie).