Sport.pl

Lewis "Casanova" Hamilton - ciąg dalszy podbojów

Lewis Hamilton nie przeskakuje zaskakiwać swoimi coraz to nowszymi dziewczynami. Jeszcze niedawno pisałyśmy o rzekomym romansie mini-Brytyjczyka z Danii Minogue , siostrą Kylie, dosłownie parę dni temu Hamilton pojawił się na oficjalnym przyjęciu w Cannes z pięknością, którą zidentyfikowano jako Miss Grenady, a dziś dowiadujemy się o jego trwającym od trzech miesięcy z przerwami związku z piosenkarką Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger. Tak przynajmniej twierdzi sama zainteresowana.

 

 

Lewis Hamilton Ciąg dalszy podbojów! Lewis Hamilton pojawił się na oficjalnym przyjęciu w Cannes Miss Grenady, a chodzą też słuchy o jego związku z piosenkarką Nicole Scherzinger Lewis Hamilton nie przeskakuje zaskakiwać swoimi coraz to nowszymi dziewczynami. Jeszcze niedawno pisałyśmy o rzekomym romansie Brytyjczyka z Danii Minogue, siostrą Kylie, dosłownie parę dni temu Hamilton pojawił się na oficjalnym przyjęciu w Cannes z pięknością, którą zidentyfikowano jako Miss Grenady, a dziś dowiadujemy się o jego trwającym od trzech miesięcy z przerwami związku z piosenkarką Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger. Tak przynajmniej twierdzi sama zainteresowana. Scherzinger pojawiła się na ostatnim wyścigu Hamiltona w Monako. Nie tylko jednak była jednym z uważnych obserwatorów, ale przede wszystkim cały czas przebywała wśród ekipy Brytyjczyka. Po wyścigu stwierdziła, że "Lewis był dziś niesamowity". Parę widziano w objęciach i pocałunkach jeszcze tego samego wieczora, tuż po emocjonujących startach. A wypowiedź o domniemanym ciągnącym się już trzy miesiące romansie przytaczamy za jednym z tabloidów. Biorąc pod uwagę ilość, częstość i jakość dotychczasowych podbojów Hamiltona, nie wydaje się to wcale nieprawdopodobne. Skąd w takim małym człowieczku taka magnetyczna siła?  

Scherzinger pojawiła się na ostatnim wyścigu Hamiltona w Monako. Nie tylko jednak była jedym z uważnych obserwatorów, ale przede wszystkim cały czas przebywała wśród ekipy Brytyjczyka. Po wyścigu stwierdziła, że "Lewis był dziś niesamowity". Zachwyt w jej oczach można zresztą wyczytać z wideo, które zamieszczamy poniżej.

 

 

 

 

Parę widziano w objęciach i pocałunkach jeszcze tego samego wieczora, tuż po emocjonujących startach (ekscytującego również dla wszystkich Polaków, ale już z innego powodu, który nosi imię Robert). A wypowiedź o domniemanym ciągnącym się już trzy miesiące romansie (bez naszej wiedzy - skandal!) przytaczamy za jednym z tabloidów. Biorąc pod uwagę ilość, częstość i jakość dotychczasowych podbojów Hamiltona, nie wydaje się to wcale nieprawdopodobne.

 

Skąd w takim małym człowieczku taka magnetyczna siła?

 

 

 

 

Więcej o: