Cristiano Ronaldo się ożeni?!

Spokojnie, spokojnie, jeżeli nawet Portugalczyk ma takie plany, to nie dotyczą one najbliższej przyszłości. Gorzej jest z jego obecną dziewczyną, hiszpańską modelką Nereidą Gallardo. Ukochana Ronaldo wyznała bowiem, że ma zamiar wyjść za Crisa (ciekawe stwierdzenie, ona "ma zamiar"), stworzyć z nim rodzinę i urodzić mu dużo dzieci - możliwie jak najszybciej. Pech chciał, a może było to raczej celowe działanie, że Nereida zdecydowała się podzielić swoimi nadziejami z przyjaciółmi poprzez internetowy czat. Co ciekawe, nie prywatny, ale publiczny, czyli taki, do którego każdy chętny ma dostęp. Poza tym, nikt nie miał wątpliwości z kim rozmawia. Gallardo używała bowiem specjalnej kamery i ubrana w koszulkę Manchesteru wcale nie kryła swojej tożsamości.

 

 

Jak na razie, C-Ron na ową niedyskrecję swojej ukochanej nie zareagował. Mamy jednak podejrzenie, że jest teraz wściekły i po czymś takim jego związek z hiszpańską pięknością już długo nie potrwa (Ciacha nie wierzą w plotki mówiące, że z powodu zwycięstwa Manchesteru United nad Chelsea w finale Ligi Mistrzów, Portugalczyk postanowił się oświadczyć). Jaki bowiem facet zniesie takie groźby, jaki nie ulegnie takiemu ciśnieniu?

 

Tak czy inaczej w Portugalii wypowiedź Gallardo wywołała burzę, brukowce na Wyspach również rozpisują się o "ślubie" gwiazdora "Czerwonych Diabłów", a stan fanek Ronaldo, które od jakiegoś czasu cicho łkają w poduszkę, bezradnie pytając "Dlaczego?", od wczoraj zapewne znacznie się pogorszył.