Sport.pl

Boruc najseksowniejszy według gejów

Jeden z polskich portali gejowskich, Innastrona.pl, ogłosił niedawno wśród swoich użytkowników wybory na najseksowniejszego polskiego piłkarza. Biorący udział w głosowaniu mogli wybierać z siedmiu zawodników, reprezentantów Polski, największych przystojniaków według twórców strony. Czy to przez ograniczony wybór, czy też z powodu nieodpartego - szczególnie dla gejów - wdzięku, faktem jest, że bezapelacyjne zwycięstwo odniósł Artur Boruc, zgarniając prawie 40% głosów.

 

 

Walka o drugie miejsce była bardzo zacięta, a toczyła się do ostatniej chwili pomiędzy Radosławem Matusiakiem a Łukaszem Fabiańskim - rzutem na taśmę zwyciężył ten pierwszy.

 

Południowa uroda naszego nowego rodaka, Rogera Guerreiro, gejów nie zachwyciła - eks-Brazylijczyk otrzymał okrągłe zero procent głosów. Niewiele więcej udało się wskórać wielbicielom seksapilu Ebiego Smolarka i Maćka Żurawskiego - na owych panów postawiło jedynie po 4% czytelników Innej Strony.

 

Twórcy serwisu gratulują Arturowi, nieśmiało wyrażając nadzieję, że może tam zagląda. My gratulujemy, nieśmiało marząc, że Boruc czyta Ciacha. Sami oceńcie stopień prawdopodobieństwa w obydwu przypadkach.

 

Przypominamy jednocześnie, że i u nas trwa plebiscyt na najatrakcyjniejszego kadrowicza - i, co najważniejsze, my nie zawężamy wyboru do kilku tylko piłkarzy. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie tematem, głosowanie potrwa do końca tego tygodnia, a wyniki, po podliczeniu olbrzymiej ilości głosów, ogłosimy po weekendzie. Czy Wasze typy okażą się podobne do tych z Innej Strony?

Więcej o: