Fernando Torres dorośleje

Nie da się ukryć - śliczny hiszpański "El Niño" już nie do końca godzien jest swojego przydomku. Fernando, choć boskości mu nie ubywa, staje się coraz starszy i coraz poważniejszy, o czym najlepiej świadczy to zdjęcie. Jak widać, nikogo nie oszczędza niszczący ząb czasu.

 

 

Fernando Torres dorośleje Śliczny hiszpański "El Nino" już nie do końca godzien jest swojego przydomka. Fernando Torres, choć boskości mu nie ubywa, staje się coraz starszy i coraz poważniejszy, o czym świadczą zdjęcia. Nikogo nie oszczędza niszczący ząb czasu Fernando, choć boskości mu nie ubywa, staje się coraz starszy i coraz poważniejszy, o czym najlepiej świadczy to zdjęcie. Jak widać, nikogo nie oszczędza niszczący ząb czasu. Tym samy powstaje pytanie: jaki Torres bardziej nam się podoba(ł), chłopięcy blondynek-cherubinek o niesfornej fryzurce, czy też dojrzały mężczyzna, z lekkim zarostem, ostrzejszymi rysami i poważnym wejrzeniem, z prawdopodobnie przyszłą panią Nando (niestety!) u boku? Trudno zdecydować, jedno jest wszak pewne - w przeszłości brzuch Torresa wyglądał zdecydowanie lepiej. Prawda jest jednak taka, kochany Nando, że starszy lub młodszy, z mięśniami na brzuchu czy bez, z Olallą obok czy w samotności - zawsze będziesz przyprawiać nas o dreszcze pożądania. Grrrr.

Tym samy powstaje pytanie: jaki Torres bardziej nam sie podoba(ł), chłopięcy blondynek-cherubinek o niesfornej fryzurce, czy też dojrzały mężczyzna, z lekkim zarostem, ostrzejszymi rysami i poważnym wejrzeniem, z prawdopodobnie przyszłą panią Nando (niestety!) u boku? Trudno zdecydować, jedno jest wszak pewne - w przeszłości brzuch Torresa wyglądał zdecydowanie lepiej.

 

Oto zdjęcie z reklamy Pepe Jeans z 2006 roku.

 

 

A oto zdjęcie zrobione po jednym z meczów w tym sezonie.

 

 


Prawda jest jednak taka, kochany Nando, że starszy lub młodszy, z mięśniami na brzuchu czy bez, z Olallą obok czy w samotności - zawsze będziesz przyprawiać nas o dreszcze pożądania. Grrrr.