Maldini pogra jeszcze rok - dzięki, o niebiosa!

Piękny Paolo, jeden z największych ciach obecnie zawodowo kopiących piłkę, a zarazem jeden z największych boiskowych dinozaurów, jednak nie pójdzie jeszcze na emeryturę. Choć kibice i media głośno zastanawiają się nad słusznością takiego ewentualnego posunięcia Maldiniego, to jednak Włoch nadal czuje się na tyle dobrze i młodo, żeby kontynuować karierę.

 

 

Maldini pogra rok! Dzięki, o niebiosa! Maldini, jeden z największych ciach zawodowo kopiących piłkę, a zarazem jeden z największych boiskowych dinozaurów, jednak nie pójdzie jeszcze na emeryturę Piękny Paolo... Jeden z największych ciach obecnie zawodowo kopiących piłkę, a zarazem jeden z największych boiskowych dinozaurów, jednak nie pójdzie jeszcze na emeryturę. Choć kibice i media głośno zastanawiają się nad słusznością takiego ewentualnego posunięcia Maldiniego, to jednak Włoch nadal czuje się na tyle dobrze i młodo, żeby kontynuować karierę. Z jednej strony, gdy przypomnieć smutne przypadki Figo czy Vieriego, którzy nadal grają (!!!), można dojść do wniosku, że takie przedłużanie sportowego żywota na siłę jest po prostu żałosne i niepotrzebne. Z drugiej strony jednak, nie można zapomnieć, że Maldini nadal jest rewelacyjnym, szczególnie jak na swój wiek, graczem. W tym sezonie 39-latek spisywał się całkiem nieźle. Podobnie jak przez całą karierę.

Z jednej strony, gdy przypomnieć smutne przypadki Figo czy Vieriego, którzy nadal grają (!!!), można dojść do wniosku, że takie przedłużanie sportowego żywota na siłę jest po prostu żałosne i niepotrzebne. Z drugiej strony jednak, nie można zapomnieć, że Maldini nadal jest rewelacyjnym, szczególnie jak na swój wiek, graczem.W tym sezonie 39-latek spisywał się całkiem nieźle.

 

Podobnie jak przez całą karierę.