Tony Romo i Jessica Simpson rozstali się

Jak w Stanach wieść gminna niesie, jedna z najgorętszych amerykańskich par gwiazdorsko-sportowych, piosenkarka Jessica Simpson i futbolista Tony Romo właśnie się rozstali. Jeśli ta wiadomość okaże się prawdą, smutno będzie chyba tylko Ciachom, jako że stracimy nigdy nieschnące źródło plotek i komentarzy. Nie od dziś bowiem wiadomo, że według powszechnej opinii fanów Dallas Cowboys, drużyny przystojniaka Tony'ego, popgwiazdka przynosi klubowi prawdziwego pecha, a od rozpoczęcia romansu z Simpson Romo gra po prostu gorzej.

 

 

Tony i Jessica już solo Popgwiazdka przynosi klubowi prawdziwego pecha Jak wieść gminna niesie, jedna z najgorętszych amerykańskich par gwiazdorsko-sportowych: piosenkarka Jessica Simpson i futbolista Tony Romo, rozstali się. Jak w Stanach wieść gminna niesie, jedna z najgorętszych amerykańskich par gwiazdorsko-sportowych: piosenkarka Jessica Simpson i futbolista Tony Romo, właśnie się rozstali. Jeśli ta wiadomość okaże się prawdą, smutno będzie chyba tylko Ciachom, jako że stracimy nigdy nieschnące źródło plotek i komentarzy. Nie od dziś bowiem wiadomo, że według powszechnej opinii fanów Dallas Cowboys, drużyny przystojniaka Tony'ego, popgwiazdka przynosi klubowi prawdziwego pecha, a od rozpoczęcia romansu z Simpson Romo gra po prostu gorzej. Tony po rozstaniu podobno już wybrał się na weekendowy wypad z innymi kolegami singlami, aby uczcić nowo odzyskaną wolność. W czasie dwóch imprezowych dni sportowiec podobno szalał: pił i podrywał panienki.

Tony po rozstaniu podobno już wybrał się na weekendowy wypad z innymi kolegami-singlami, aby uczcić nowo odzyskaną wolność. W czasie dwóch imprezowych dni sportowiec podobno szalał: pił i podrywał panienki. Śmiechom i żartom nie było końca.

 

Następnego dnia Tony zrobił to:

 

 

 

 

Może jednak futbolista powinien wrócić do Jessiki. A przynajmniej zostawić jej przy podziale majątku wyłączne prawo do śpiewania. Uszy nie puchły nam tak od czasu fantastycznego wykonania hymnu przez Edytę Górniak.